SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 14:09

SON HABERLER

Sıla’yı darp ettiği iddiası Ahmet Kural’a çok pahalıya patladı!

Günlerdir magazin basınında Sıla’nın darp iddiası ve Ahmet Kural’ın açıklamaları gündemin ilk sırasında yer alıyor. Konuyla ilgili yeni bir bilgi daha ortaya çıktı. Kural’ın işlerinin bu süreçte bozulduğu, reklam anlaşmasının iptal edildi ve hazırlamakta olduğu projelerini de beklemeye aldığı iddia edildi.

Sıla-Ahmet Kural arasında yaşandığı iddia edilen darp olayları ve ardından başlayan soruşturma sürecinde Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in, beş milyon lira kaybı olduğu iddiaları ortaya atıldı.

Sıla 29 Ekim’de sevgilisi Ahmet Kural’ın şiddetine maruz kaldığını söyleyerek şikayetçi olmuştu. Ahmet Kural ise olay gecesi Sıla’nın evden gitmesi için yalvardığını söyleyip iddiaları reddetmişti. Ama Yapı Kredi, oyuncu ile yaptığı reklam anlaşmasını iptal etti.

Posta Gazetesi’nin haberine göre; Ahmet Kural, çekimlerine hazırlandığı filmini de durdurdu ve televizyon projesi beklemeye alındı.

Ahmet Kural ve partneri Murat Cemcir’le, 2019 için reklam anlaşması yapmayı planlayan bir deri ve ayakkabı firması son gelişmeler üzerine sözleşmeyi askıya aldı.

Bu kararlardan sadece Ahmet Kural değil, partneri Murat Cemcir de etkilendi. İkilinin toplam kaybı şimdilik beş milyon lirayı buldu.

İlgili Haberler