SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 07:38

SON HABERLER

Sinan Tuzcu manzara fotosu paylaştı, izleyici Sen Anlat Karadeniz’e saydırdı!

Atv’de yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisindeki Mustafa karakteriyle izleyenlerin gönlünü bir kez daha fetheden sevilen oyuncu Sinan Tuzcu, dizinin çekildiği Karadeniz’den bir manzara fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

Karadeniz sahilinden hırçın dalgaların olduğu fotoğrafa bir not düşmeyen Sinan Tuzcu’nun bu paylaşımına takipçileri beğeni ve övgü yağdırdı ama pek çok izleyici de Sen Anlat Karadeniz ile ilgili yorumlar yapmaya başladılar.

Televizyongazetesi/Detay

Üstelik pek çoğu da eleştirel bir dil kullandı! Dizinin ilk dönemlerdeki heyecanı taşıyamadığı, Nefes ve Tahir arasında Vedat’ın gitmesiyle başka bir yakınlık beklenirken uzak düşmeleri, hatta yeni bölüm tanıtımında bir başka kadının ortaya çıkması, büyünün bozulduğu ile ilgili pek çok yorum yapılıyor.

Asiye karakterini oynayan Öykü Gürman ile son bölümde yaptıkları düeti çok beğendiklerini belirten dizinin takipçileri, Sinan Tuzcu’ya dizinin eleştirisini yapmadan da duramıyor!

Tuzcu, bu eleştirilerin hiç birine yanıt vermese de Sen Anlat Karadeniz’in başka bir eksene kaydığı görüşü izleyicide oluşmuş çoktan ve eleştiriler gittikçe yoğunlaşıyor!

Beklediklerini bulamayan izleyenler, yeni bölümlerdeki gelişmelerle birlikte nasıl bir tavır sergileyecekler henüz bilinmiyor ama bir takipçinin “Anlatmasın artık Karadeniz, bitsin” sözü, pek çok izleyicinin eleştirilerini de özetliyor aslında!

Hikayenin güçlendirilmesi adına diziye katılan yeni isimlerin bambaşka hikayelerle gelmesiyle dizinin takipçileri bakalım nasıl bir tepki verecekler?

Sinan Tuzcu, instagram sayfasından bu fotoğrafı paylaşmıştı:

İlgili Haberler