Ana sayfa Sinema Sinem Kobal’ın öpüşmeme kuralı meşhur oldu

Sinem Kobal’ın öpüşmeme kuralı meşhur oldu

tarafından ker_def

Türkan Şoray kanunlarına Sinem Kobal’dan yeni yorum geldi! Sevgilisi varken rol aldığı projelerde öpüşmeyen Kobal, bekarken bu kuralı bozdu. Güzel oyuncu, Kenan aşkı uğruna da son filmindeki öpüşme sahnelerini çıkarttı.

Takvim’den Aydın Hamza’nın haberine göre Yeşilçam’a damga vuran ‘Türkan Şoray kanunları’ şimdilerde yerini ‘Sinem Kobal kanunları’na bıraktı.

Güzel oyuncu, Arda Turan’la birlikte olduğu dönemde rol aldığı hiçbir dizi ve filmde öpüşmedi. Hatta Sinem Kobal’ın o dönem rol aldığı ‘Küçük Sırlar’ dizisindeki rol arkadaşı Burak Özçivit’le olan öpüşme sahnelerini de sırf Arda istemediği için değiştirttiği iddia edilmişti.

SİNEM KOBAL (FOTO GALERİ)

Güzel oyuncu, ‘Romantik Komedi’ filmindeki öpüşme sahnelerini de senaryodan çıkarttı. Arda Turan’dan ayrılıp İbrahim Çelikkol’la aşk yaşayan güzel oyuncu, Çelikkol’la birlikteyken de “Öpüşmem” inadını sürdürdü.

KENAN İMİRZALIOĞLU MU İSTEMEDİ?

Sinem Kobal, İbrahim Çelikkol’dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra ise ‘Gönül İşleri’ dizisinde ezber bozup rol arkadaşı Can Yaman’la öpüşme sahnelerine imza attı.

Sevgilisi varken öpüşmeyen, sevgilisi yokken ise bu inadından vazgeçen güzel oyuncu, son filmi ‘Yaktın Beni’de de şaşırtmadı. 8 aydır Kenan İmirzalıoğlu ile aşk yaşayan Kobal, filmde sevgilisini canlandıran Sarp Apak’la olan öpüşme sahneleri için “İstemiyorum” resti çekti. İsteği film ekibi tarafından kabul edilen Sinem Kobal’ın bu tavrı, “Kenan İmirzalıoğlu’ndan Sinem’e öpüşme vetosu” dedirtti.248888_660_320

Sinem Kobal’ın son filminde öpüşme sahnelerinde rol almaması “Sevgilisi Kenan İmirzalıoğlu’ndan uyarı mı geldi?” dedirtti.

Kobal, öpüşmeme kuralını ‘Gönül İşleri’ndeki rol arkadaşı Can Yaman için bozmuştu.

1444766973633

Güzel oyuncu, 16 Ekim’de vizyona girecek ‘Yaktın Beni’de sevgilisini canlandıran Sarp Apak ile de öpüşmekten kaçındı.

1444767068889