SON DAKİKA
19 Eylül 2022 09:03

SON HABERLER

Sinir bozucu! Alev Alev dizisinde kimsenin anlamadığını izleyici açık açık görüyor!

Televizyongazetesi.com/Detay – Show TV’de yayınlanan Alev Alev dizisi, 4. bölümüyle dün akşam ekrana geldi. Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Ergüçlü’nün başrolünde oynadığı dizi, ilk bölümde yaşanan korkunç yangın sonrasında 3 kadın ve çevresindeki kişilerin hikayeleriyle devam ediyor. Dizide Hazar Ergüçlü’nün oynadığı Çiçek karakteri ile ilgili bir durum ise izleyenleri rahatsız etmeye başladı!

Çiçek’in yangın sırasında İskender tarafından ateşe itilmesiyle sol tarafının ağır bir şekilde yandığı ve tanınmayacak hale geldiği anlatılsa da herkesin tanıyacağı kadar kim olduğu belli! Dizinin Netflix’teki orijinalini izleyenler de yaşanan durumu dile getirmeye başladı.

Kızı Şimal’in ölümüyle birlikte Tomris, yaptığı bir planla Çiçek’i onun yerine geçirdi. Torunu Atlas’ı damadına vermemek için uğraşan Tomris, Çiçek’i kızı Şimal gibi evine yerleştirdi ve onu iyileştirmeye çalışıyor.

Aynı zamanda Çiçek’le bir anlaşma da yaparak torunu için bir süre Şimal gibi davranmasını istedi. Çiçek gönülsüz olsa da hem Atlas için hem de nişanlısı Ali ve arkadaşı Rüya’nın kendisini tanımamasından sonra durumu kabullenmeye başladı.

Fakat Hazar Ergüçlü’ye yapılan plastik makyaja karşın, Çiçek olduğu o kadar bariz ve anlaşılır vaziyette ki izleyici bu durumu eleştirmeye başladı. Kim görse onun Çiçek olduğunu anlayacak bir halde ama kimse tanımıyor!

Kısık sesle konuştuğu için bu kimsenin sesini tanıma ihtimali yok ama yüzüne bakan da yaralarına rağmen anlayabilir! Hal böyle olunca izleyici de bu durumu eleştirmekte.

“Çocuk bile tanıdı” diyen izleyiciler, ekran başındaki herkesin gayet tanınır olduğunun farkında olmasına karşın, dizide kimsenin tanımamasını da garip karşılıyor.

Bir şekilde Çiçek olduğunun anlaşılmaması için başka bir yöntemin bulunması gerektiğine işaret eden izleyici, inandırıcı bulmadı bu durumu.

İşte Atlas’ın Çiçek’i tanıdığını anlatmaya çalıştığı o anlar:

İşte konuyla ilgili gelen yorumlardan bazıları:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler