Ana sayfa Dizi Haberleri Sipahi dizisi olmadı, Özge Gürel ve Kaan Yıldırım ikilisi resmen harcanıyor!

Sipahi dizisi olmadı, Özge Gürel ve Kaan Yıldırım ikilisi resmen harcanıyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Show TV ekranında pazartesi akşamları yayınlanmakta olan Sipahi dizisiyle ilgili sosyal medyadaki sert eleştiriler devam ediyor. Bir aksiyon dizisi olarak tarif edilen Sipahi, aksiyon konusunda yeterince izleyenleri tatmin edemedi. Hikayenin içinde Canan karakterinin gereksizliği en büyük eleştiri kaynaığı olurken, Özge Gürel’in rolü girememiş olması da izleyicilerin dikkat çektiği noktalardan birisi.

İlk kez bir aksiyon dizisinde rol alan Özge Gürel rolüne alıştığını ve her şeyin yolunda olduğunu röportajlarında ifade ediyor. Ancak reytinglere ve sosyal medya yansımasına bakıldığı zaman durum böyle değil.

Ne Özge Gürel’e izleyiciler Canan karakterini tam olarak yakıştırabildi ne de hikaye yeterince iyi… Kaan Yıldırım’ın büyük çabasına rağmen dizinin kurgusuna yönelik eksiklikler izleyenleri ekran başından uzaklaştıran en önemli nedenlerden birisi oldu.

Beşinci bölümü ile reytinglerin çok ciddi oranlarda düşüş yaşaması Sipahi dizisine yönelik olarak izleyicilerin artık seyretmeyi bıraktığının göstergesi olarak kabul ediliyor.

Teşkilat isimli TRT1 dizisine benzemeye çalışmakla eleştirilen Sipahi dizisi, şayet rakibine benzeyebilseydi reytingleri çok daha iyi noktada olabilirdi.

Büyük bir iddia ile yayın hayatına başlayan Sipahi dizisi için bu şartlarda yola devam etmek pek de mümkün olmayacak gibi gözüküyor.

Birçok dizi hayranı, “Yakında final haberini alırız” demeye başladı ki, reytingler de bu durumu destekliyor.

Sipahi dizisinin 6. yeni bölümünü 16 Ocak Pazartesi akşamı Show TV ekranında izleyebilirsiniz. Canan karakterinin Korkut Ali’nin bir istihbarat ajanı olmasını öğrendiği anlar senaristlerin artık bir gizeme son verme adımı olarak öne çıkacak.