SON DAKİKA
16 Ağustos 2022 07:24

SON HABERLER

Siyah İnci dizisi 25 Ocak 17. bölüm 3. fragmanı yayınlandı! Sinan’ın beklenmedik hamlesi şaşırtıyor!

Star TV’nin reyting sorunu yaşayan dizileri arasında yer alan Siyah İnci, 17. bölümüyle 25 Ocak Perşembe günü saat 20.00’da izleyenlerle buluşacak.

Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Hande Erçel ve Berk Hakman’ın yer aldığı Siyah İnci 17. bölüm 3. fragmanı yayınlandı:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Sinan’ın yapacağı beklenmedik hamleler herkesi şaşırtır… Hazal artık özgür bir kadındır. Uzun zamandır beklediği özgürlüğüne kavuşmuş olsa da sabah uyandığında yaşadıklarıyla saniyeler içinde olsa hayatı yine bir an da kabusa dönecektir.

Aziz ve Melek’in birlikte olabilmesinin tek yolu Melek’in Halil’den boşanmasıdır. Halil, Melek’ten boşanmak istemez. Aziz Halil’in zor günlerinden yararlanıp ona reddedemeyeceği bir teklifte bulunur.

Hazal’ın boşanması Ebru üzerinde şok etkisi yaratsada, Ebru ilgi alanını değiştirdiği için bu haberin etkisinden çabuk kurtulur. Ebru’nun yeni ilgi alanı Sinan’dır ve yapacağı oyunlar karşısında Ebru’nun farklı yüzünü gören Sinan’ın yapacağı beklenmedik hamleler herkesi şaşırtır.

Aziz’in hapishanede hayatını kurtaran Rıfat’ın isteği üzerine Aziz, Melahat’i bulmak için Kafes’i görevlendirir. Kafes, Melahat’in mahallesini bulur ancak Melahat’in aradığı kişi olduğuna karar veremez. Kafes, anlatılan kişiyle karşılaşmamış olmanın büyük şaşkınlığını yaşamaktadır.

Vural herkes için çileden çıkmış bir haldedir. Fakat Vural’ın yapacaklarını kestiremiyor olmak herkesi korkutmaktadır.

Hastaneden gelen telefonla kendini bir anda hastanede bulan Kenan ve Sinan, doktoru endişeli bakışlarıyla biraz daha gerilirler.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler