Ana sayfa Dizi Haberleri Son Yaz dizisine ne kadar teşekkür etse az, Yasemin Yazıcı’ya sanki piyango çıktı!

Son Yaz dizisine ne kadar teşekkür etse az, Yasemin Yazıcı’ya sanki piyango çıktı!

tarafından admin

Son Yaz dizisinin Naz’ı olarak öne çıkan Yasemin Yazıcı, bu karakter sayesinde geniş kitleler tarafından tanındı. Şimdilerde dergilerin de gözdesi olmaya başlayan genç oyuncu MAG Dergisine özel pozlar verdi ve açıklamalarda bulundu.

Oyunculuğu kendisi için tarif eden Yazıcı, “Benim için oyunculuk; boş bir alanı hayal gücü, tutku, korku ve felsefeyle doldurmak” diye konuştu… Her gün oyunculuk yapmak için sete çıkabileceğini ifade eden Yasemin Yazıcı, hedefinin ise daha önce hiç deneyimlemediği bir filmde oynamak olduğunu ifade etti.

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Son Yaz’da canlandırdığı Naz karakteriyle oyunculuğunu profesyonel bir boyuta taşıyan güzel oyuncu Yasemin Yazıcı, kendisi ve kariyerine ilişkin merak edilenleri MAG okurları için anlattı.

İlk televizyon projesi Fox Tv’nin sevilen dizisi Son Yaz dizisi olan genç ve yetenekli oyuncu Yasemin Yazıcı, okul yıllarında tiyatro ile başladığı oyunculuk serüvenini ve detaylarını MAG okurları ile paylaştı.

Son Yaz dizisine ne kadar teşekkür etse az, Yasemin Yazıcı'ya sanki piyango çıktı! 8

Yasemin Yazıcı, “Çocukluğumdan beri oyunculuğa ilgim vardı. Tam şekillenmesi ortaokulda tiyatro kulübündeyken oldu. Bunu hayatımın her günü yapabilirim diye düşündüm. Benim için oyunculuk; boş bir alanı hayal gücü, tutku, korku ve felsefeyle doldurmak” diye konuştu.

Oyuncu, Son Yaz dizisi için sete ilk çıktığındaki hislerini ise şöyle anlattı: “Naz karakteri için audition verdiğimde elimde sadece ajansım Gaye Sökmen’in yolladığı bir sahne vardı. O yüzden senaryonun tümünü okuduğumda ve sete ilk çıktığımda gerçekten başarmış hissettim. Kapıdan içeri adımımı attım galiba diye şaşkındım.”

Son Yaz dizisine ne kadar teşekkür etse az, Yasemin Yazıcı'ya sanki piyango çıktı! 9

Okul yıllarından bu yana tiyatro sahnesinde de rol alan yetenekli oyuncu, tiyatro sahnesinin kendisinde yarattığı hislere dair ise, “Tiyatro sahnesinde olmak bir histen daha fazlası. Oyundayken bedenini ve zihnini ele geçiren ama algılarını açan bir akış oluyor. Oyun bitip perde inerken bu akış endorfin salgısından kaynaklanan bir coşku, tabiri caizse bir bağımlılık haline dönüşüyor. Bir sonra ki performansınızı iple çekiyor oluyorsunuz” şeklinde yanıt verdi.

Güzel oyuncu Yasemin Yazıcı, geleceğe dair hedefleriniz arasında neler var sorusuna ise “Daha önce hiç deneyimlemediğim için bir filmde oynamak yakın bir hedefim. Hayallerimin arasında farklı dillerde ve yabancı oyuncularla beraber bir projede yer almak da var” diyerek sözlerini noktaladı.