Ana sayfa Dizi Haberleri Songül Öden, Uysallar’dan sonra şimdi de iki bomba dijital diziyle geri dönüyor!

Songül Öden, Uysallar’dan sonra şimdi de iki bomba dijital diziyle geri dönüyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Songül Öden, özellikle yurt dışında geniş hayran kitlesi olan isimlerin başında geliyor. Gümüş dizisi ile Arap ülkelerinde başlayan bu süreç, yıllar içinde büyüdü ve Türk dizilerinin tüm dünyayı etkilemesinden Songül Öden de büyük bir hayran kitlesi kazandı.

Oyuncunun son dönemde televizyon dizilerinden daha çok dijital projeleri tercih ettiği de gözlemleniyor. 2019 yılında Bir Aile Hikayesi isimli televizyon dizisinin ardından 2022 yılında Oğlum projesi ile ekranda yer alan oyuncu, bu işlerinin çok da uzun süreli olmaması ile dijital projeleri de yapmak için zaman bulmuş oldu.

Şeref Bey dizisini 2021 yılında başarıyla tamamlayan oyuncu, ayrıca Lal Hayal isimli tek kişilik tiyatro gösterisiyle de bir süre sahnelerde yer aldı. Sinema filmlerinde de rollerde yer alan Songül Öden’in üst üste dijital dizilerle öne çıkması da dikkatlerden kaçmıyor.

Songül Öden, Uysallar'dan sonra şimdi de iki bomba dijital diziyle geri dönüyor! 7

Uysallar projesinin ardından Disney Plus’ta yayınlanacak olan Nomen isimli dizinin ekibinde yer alan oyuncu, ayrıca yine aynı platform için hazırlanan Atatürk dizisinde de Zübeyde hanım rolüyle, çok yoğun bir çekim dönemini geride bıraktı.

Aras Bulut İynemli’nin başrolünde yer aldığı ve ulu önder Atatürk’ü canlandırdığı dizide, Zübeyde hanım karakteriyle de Songül Öden’i izleme fırsatınız olacak. Atatürk’ün annesi Zübeyde hanım gibi bir rolü canlandırmak da oyuncu adına çok heyecanlı bir süreç oldu.

Songül Öden, “İki tane işim yeni bitti. Tatil yapmayı ve dinlenmeyi planlıyorum. Dijitalde olduğu için hemen göremiyorsunuz. Bir hayli yorucu bir dönemden geçtim. Mutluyum şu anda iş bittiği için” açıklamasında bulundu.

Songül Öden, yoğun çekimlerle geçen dönemin ardından bir süre dinlenecek ve sonrasında kendisine gelen projeleri değerlendirmeye başlayacak. Oyuncunun hayranları ise yeniden televizyon dizisiyle ekrana dönmesini beklediklerini belirten yorumlar paylaşıyor.

Nomen ile Atatürk dizi projeleri 2023 yılında Disney Plas platformanda izleyicilerle buluşacak.

Oyuncu, arkadaşlıklarında ve dostluklarında ise şeffaflığa önem verdiğini de söyledi. Öden, “Arkadaşlık ve şefkat arıyorum” diye konuştu.