Ana sayfa Dizi Fragmanları Soru net, cevabı merak uyandırdı! İşte Yargı dizisinin sezon finalinde ilginç detay!

Soru net, cevabı merak uyandırdı! İşte Yargı dizisinin sezon finalinde ilginç detay!

tarafından admin

Kanal D’nin Ay Yapım imzalı fenomen dizisi Yargı, Pazar akşamı 34. bölümüyle sezon finali yapacak. Geçtiğimiz günlerde dizinin ekibi çalışmaları tamamlamış ve tatile çıkmıştı. Pazar akşamı yayınlanacak bölüm ile birlikte 3 aylık bir aranın ardından Eylül’de dizinin ikinci sezonu ile yeniden ekranlarda yer alması planlanıyor.

Temponun ve gerilimin bir saniye bile düşmediği bir sezonun finaline gelinen Yargı’da Ceylin ve Cüneyt gizlice Yekta’nın ofisine girerken Yekta’nın onları yakalayıp yakalayamayacağı merak konusu oluyor. Ceylin’in kimi öldürdüğü ise gizemini koruyor. Yargı’nın izleyenleri bu sezon son kez ekranların başına kilitleyecek bölümünden yeni tanıtım yayınlandı.

Ceylin’in yeni bir plan yaptığı tanıtımda Ilgaz ona engel olmaya çalışıyor. Ceylin ise planını öğrenirse onu durduracağını bildiği için Ilgaz’ı bilinmezliklerle baş başa bırakıyor. Tilmen Hukuk’la ilişiğinin kesildiğini öğrendikten sonra Ceylin’le birlik olmaya karar veren Cüneyt Ceylin’le beraber Yekta’nın ofisine gizlice girerken büyük bir telaşla ofisine gelen Yekta’nın nasıl bir manzarayla karşılaşacağı heyecanı yükseltiyor.

Soru net, cevabı merak uyandırdı! İşte Yargı dizisinin sezon finalinde ilginç detay! 7

Yaşanan zaman atlamasında Eren’in dehşetle Ceylin’e “Nasıl kıydın?” sorusunu yöneltmesi gerilimi artırırken ekranların sevilen dizisi Yargı etkileyici bir sezon finaliyle Pazar akşamına damga vurmaya hazırlanıyor.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber; Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Nergis Öztürk, Şükran Ovalı gibi önemli isimler rol alıyor.

‘Yargı’ sezon finaliyle 29 Mayıs pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…