Ana sayfa Dizi Fragmanları Star TV’nin çok iddialı dizisi başlamadan gün değişikliği yapıldı!

Star TV’nin çok iddialı dizisi başlamadan gün değişikliği yapıldı!

tarafından admin

Star’ın yeni dizisi ‘Sana Söz’, yüksek temposu ve sürükleyici hikayesiyle Çarşamba günleri izleyici ile buluşacak. Daha önce dizinin Cuma akşamları yayınlanacağı duyurulmuştu. Ancak kanal yönetimi tarafından son bir değişiklik yapıldı. 29 Ekim Cuma akşamı ilk bölümü yayınlanması planlanan dizinin günü değiştirildi.

Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan’ın başrollerini paylaştığı ‘Sana Söz’, 3 Kasım Çarşamba günü ilk bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkacak. Bu gün değişikliğinin Cuma akşamları çok sayıda dizinin yer alması ve Çarşamba günlerinin daha uygun bulunması olarak düşünülüyor. Dizide, herkese, her şeye rağmen inandıkları uğruna yolundan şaşmayan, Elif’le Ömer’in hikayesi seyirci ile buluşacak.

Star TV'nin çok iddialı dizisi başlamadan gün değişikliği yapıldı! 8

Yapımını O3 Medya’nın üstlendiği dizinin yönetmenliğini Şenol Sönmez üstlenirken senaryosunu ise Ali Erkan Ersezer ve Sertaç Sayın kaleme alıyor.

Yüksek temposu ve sürükleyici öyküsü ile izleyiciyi ekrana kilitleyecek dizinin kadrosunda ayrıca şu isimler var: Serkan Altunorak, Ayça İnci, Hivda Zizan Alp, Orhan Güner, Ferhat Baynal, Yaşar Aydınoğlu, Aslıhan Kapanşahin, Atakan Hoşgören, Selin Genç, Selda Güldükoğlu ve Ali Önsöz.

Hikaye: Bir düzen var yıllardır süre gelen. Adaletsiz, acımazsız, pespaye bir düzen… Bu düzende roller biçilmiştir hepimize… Birileri öldürülür, kaybolur, katledilir, intihara sürüklenir, hayatları ziyan olur. Kimi bu düzenin parçası olmayı seçer, uzaktan izler sadece olan biteni…

Ama bazısı da vardır ki baş kaldırır. Savaşmayı, mücadele etmeyi seçer. Yitip giden bu hayatlar için yüreğini koyar ortaya… Susmaz, ezberleri bozar, boyun eğmez! Adalet için baş kaldıranların, boyun eğmeyenlerin hikayesidir bu…

Star TV'nin çok iddialı dizisi başlamadan gün değişikliği yapıldı! 9

Herkese, her şeye rağmen inandıkları uğruna yolundan şaşmayan, Elif’le Ömer’in hikayesi… İki yaralı aşığın kaderi, birlik olup mücadele etmektir. Onlara bu hayatta biçilmiş rol savaşmaktır.

‘Sana Söz’ nefes kesen hikayesi ile 3 Kasım Çarşamba Star’da.