Star TV’nin yaz dizisi Erkenci Kuş’tan ilk fragman geldi! Dizide kimler oynuyor, konusu ne?

05 Haziran 2018 Salı, 14:25
Star TV’nin yaz dizisi Erkenci Kuş’tan ilk fragman geldi! Dizide kimler oynuyor, konusu ne?

Kanalların yaz dizileri yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

Bir süredir hazırlıkları süren Star TV’de yeni bir yaz dizisi Erkenci Kuş, romantik komedi türünde bir dizi olacak.

Dizide Demet Özdemir’in oynadığı Sanem ve Can Yaman’ın oynadığı Can’ın tutku dolu aşkı anlatılacak.

Heyecanlı ve sürükleyici bir hikaye vaat eden dizinin ilk tanıtımı da yayınlandı. Erkenci Kuş dizisinin yayın tarihi henüz netleşmedi.

Yakında ibaresiyle verilen dizinin, sezon finali yapan dizilerin ardından ekrana gelmesi bekleniyor.

İşte o tanıtım:

Erkenci Kuş dizisinin konusu ne?

Sanem ve Can’ın reklam ajansında tesadüf eseri karşılaşması ile başlayan büyük aşkın anlatıldığı dizide, Sanem’in, babası Nihat’ın bir bakkal dükkanı vardır. Küçük yaşlardan itibaren her sabah çok erken saatlerde nefes darlığı yaşayan babasının yerine bakkalı açan Sanem, ablası Lale’nin tam tersi doğal, neşeli ve yaşam dolu bir genç kızdır. Sanem, ablasının çalıştığı kadın dergisi Kontes’te eleman arandığını duyunca iş başvusu yapacak ve dizide macera da ondan sonra başlayacak.

Derginin patronu Aziz beyin iki oğlu var; Can ve Emre… Sanem işlerin pek de yolunda gitmediği dergide çalışmaya başladıktan sonra bir anda kendisini ilginç olayların içinde bulacak. Can Yaman’ın canlandıracağı patronun oğlu Can Divit’le arasında tesadüflerle başlayan yakınlaşma olayların yönünü değiştirecek. Son derece maceracı bir ruha sahip olan Can, şehir hayatının küçük hesaplarından uzak doğayı seven sportmen bir gençtir. Bu özellikleri Sanem’le arasında özel bir bağın kurulmasına da neden olacak.

Kerem Çakıroğlu’nun yönetmenliğini yaptığı projenin çekimleri başladı.Yaz dizisi olarak ekrana gelecek olan dizisinin hikayesi, Ufak Tefek Cinayetler dizisinin senaryosunu yazan Meriç Acemi’nin kaleminden çıktı.

ERKENCİ KUŞ OYUNCULARI

Merakla beklenen Erkenci Kuş’un oyuncu kadrosunda başrollerin yanı sıra Özlem Tokaslan, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Sevcan Yaşar, Mehmet Cihan Ercan, Ali Yağcı, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Zeynep Kızıltan, Sibel Şişman da bulunuyor. Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı dizinin senaristi ise Ayşe Kutlu.

can yaman haberleri için

demet özdemir haberleri için