Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Şükrü Özyıldız: Çok özledim arkadaşlar; beni salın, salın beni!

Şükrü Özyıldız: Çok özledim arkadaşlar; beni salın, salın beni!

tarafından admin

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Geçtiğimiz sezon en beğenilen şovlardan birisi de Alice Müzikali idi. Müzikalin provalarını sürdüren oyuncular 5 Eylül Perşembe gününü iple çekiyor. Yeni sezonu açmaya hazırlanan Alice Müzikali’nin ünlü isimleri de sosyal medya üzerinden hayranlarına çağrılar yapmaya, heyecanı artırmaya devam ediyor.

Alici Müzikali’nin tanıtımı için Serenay Sarıkaya ve Ezgi Mola’nın ardından bir videoda Şükrü Özyıldız’dan geldi.

Şükrü Özyıldız: Çok özledim arkadaşlar; beni salın, salın beni! 7

Provalara heyecanla gelen Özyıldız’ın içi içine adeta sığmıyor.

Özyıldız, “Arkadaşlar çok özledim, biliyor musunuz? Çok özledim. İnanılmaz özledim.Geçen sezon çok güzeldi. Çok heyecanlıyım, beni salın arkadaşlar.Ben bir an önce gidip dans etmek istiyorum. Bir an önce gidip şarkı söylemek istiyorum, oynamak istiyorum. Tekrardan şapkacı olmak istiyorum” diyerek hayranlarını oyuna davet etti.

ALİCE MÜZİKALİ HAKKINDA:

Lewis Carroll tarafından yazılan ve bugüne kadar 174 dile çevrilerek edebiyatın eşsiz eserlerinden biri olma özelliğine sahip “Alice Harikalar Diyarında”, Serdar Biliş’in yönetmenliği ve Beyhan Murphy’nin koreografisi ile çağdaş bir müzikal uyarlama olarak sahnedeki yerini alıyor…

“ALICE” adı ile izleyicisiyle buluşacak olan müzikalde Serenay Sarıkaya “Alice” olarak izleyicisinin karşına çıkmaya hazırlanırken, Ezgi Mola “Kraliçe”, Enis Arıkan “Tavşan”, Şükrü Özyıldız “Şapkacı”, İbrahim Selim “Kral”, Merve Dizdar ise “Kedi” rolü ile başrolleri paylaşacak.

BKM, Zorlu PSM ve id ortak yapımcılığında, dünya sahnelerinin dev prodüksiyonlarına ev sahipliği yapan Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde izleyicisi ile buluşacak olan müzikal; dev sahne prodüksiyonu, etkileyici görsel efektleri, benzersiz kostümleri, müzikleri ve birbirinden yetenekli oyuncu kadrosu ile büyüleyici bir sahne şovuna hazır! Şimdiden yerinizi alın.

Oyuncular: Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Enis Arıkan, Şükrü Özyıldız, İbrahim Selim, Merve Dizdar

Yönetmen: Serdar Biliş
Müzik: Tuluğ Tırpan
Koreograf: Beyhan Murphy
Metin: Aylin Alıveren, Murat Uyurkulak
Yapımcı: BKM, ZORLU PSM, ID
Proje Yapımcısı: Nisan Ceren Göknel
Yaratıcı Yapımcı: Ayşe Barım
Sahne Tasarım: Gamze Kuş
Kostüm Tasarım: Ayşegül Alev
Işık Tasarım: Cem Yılmazer
Multimedya Tasarım ve Prodüksiyon: Illusionist
“Duy Beni” ve “Kuzey Yıldızı” Şarkıları Söz ve Müzik : Nil Karaibrahimgil