SON DAKİKA
23 Temmuz 2019 04:22

SON HABERLER

Survivor 2019, 24 Mart Pazar dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

TV8’in ilgiyle izlenen yarışma programı Survivor 2019, heyecanlı ve adrenalin dolu bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor.

Survivor 2019 Türkiye – Yunanistan yarışmasında 24 Mart Pazar akşamı Dokunulmazlık Oyunu vardı. Türk takımının çok zorlandığı yarışmada, sonunda mutluluk vardı. Yunan takımı ise bir hayli üzüldü.

Peki dokunulmazlık oyununda neler oldu?

Dokunulmazlık oyununu Türk takımı kaybederse Türk takımından bir kişi adaya veda edecek idi. Dokunulmazlık oyununda nefesler tutuldu ve Türk ve Yunan takımı arasında kıyasıya bir mücadele başladı. 2. dokunulmazlığı Türk takımı kazandı ve final oyunu oynandı. Yarışmalar bir hayli çekişmeli ve heyecanlı geçti.

İki haftadır yarışmacı kaybeden Türk takımı bu hafta atağa geçti. Cumartesi ekrana gelen bölümde ilk dokunulmazlığı Yunan takımı kazanmıştı.

Türk Takımında Büyük Sevinç

Survivor Türkiye Yunanistan’ın 32. bölümünde müthiş bir dokunulmazlık heyecanı yaşandı. İlk dokunulmazlığı Yunan takımı dün kazanmıştı, ikinci dokunulmazlığı Türk takımı kazandı. Dokunulmazlık oyununda eşitlik olunca, final oyunu oynandı. Dokunulmazlığın final oyununda durum 2-2 olunca bayrak yarışı yapıldı ve Türk takımının kazanmasıyla müthiş bir sevinç yaşandı.

Survivor Türkiye Yunanistan’ın 32. bölümünde haftanın ilk eleme adayı belli oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Yunan takımında ada konseyinde Spyros’un ismi çıktı ve böylelikle Spyros haftanın ilk eleme adayı olmuş oldu.

Yunan takımında bireysel dokunulmazlığı kazanan isimler ikinci ve üçüncü eleme adaylarını belirledi. Kyriakos ikinci eleme adayı olarak Tony’i seçti. Dalaka ise üçüncü eleme adayı olarak yarışmaya son katılan isim olan Patrick Ogunsoto’yu seçti. Böylelikle sırasıyla Spyros, Tony ve Patrick Ogunsoto bu hafta eleme adayları oldu.

Yunanistan’da yapılan sms oylaması sonuçlarına göre Spyros, Tony ve Patrick Ogunsoto arasından en az oyu alan isim, Survivor’on 26 Mart Salı akşamı ekrana gelecek olan 34. bölümünde yarışmaya veda edecek.

İlgili Haberler