Ana sayfa Dizi Haberleri Tanıtımıyla çok şaşırtan Kusursuz Kiracı dizisi başlamadan bilmeniz gerekenler!

Tanıtımıyla çok şaşırtan Kusursuz Kiracı dizisi başlamadan bilmeniz gerekenler!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Ekrana en son Alev Alev dizisi ile gelmişti Dilan Çiçek Deniz. Modellikten oyunculuğa geçen ve yıllar içinde rol aldığı projelerle kendisini geliştirerek başarılı performanslar sergileyen Deniz, son olarak Burak Deniz ile başrolünde oynadığı Yarım Kalan Aşklar isimli dizisi ve Gidenler isimli filmle de gündeme geldi. Netflix için çekilen film henüz yayınlanmadı ama BluTV için çekilen Yarım Kalan Aşklar’daki oyunculuğu beğeni topladı.

Dilan Çiçek Deniz, en büyük çıkışını da Çukur dizisinde oynadığı Sena karakteri ile yapmıştı. Ardından Alev Alev’de de beğeni toplayan Deniz, giderek yapımcıların daha çok dikkatini çeken bir isim olmayı başardı. Yeni sezonda da ekrana Kusursuz Kiracı isimli bir diziyle gelmeye hazırlanıyor.

Bu kez başrolünü Serkay Tütüncü ile paylaştığı dizi, Fox TV’de yayınlanacak. Önce yaz dizisi olarak lanse edilen ve çekimleri çok önce başlayan dizi, daha sonra kanal tarafından Eylül sezonunda yayınlanması kararı ile dikkatleri çeken bir yapım oldu. Uzun süredir çekimleri devam eden diziden gelen ilk tanıtım ise beklentilerin çok ötesinde bir dizinin gelmekte olduğunu gösterdi!

Yeni taşındığı bir binada daha önce yaşanan olaylarla ilgili sırlarla karşılaşan bir gazeteci kadına hayat veren Dilan Çiçek Deniz, yeni rolü ile sezonda çokça konuşulacak! Bu arada dizinin kadrosu da son derece zengin. Deniz Tütüncü ile birlikte Melisa Döngel, Özlem Tokaslan, Ruhi Sarı, Beyti Engin, Deniz Cengiz, Umut Kurt, Nilsu Yılmaz, Rami Narin, Ümmü Putgül, Alptekin Serdengeçti, Şirin Öten, Hasan Şahintürk, Rüçhan Çalışkur ve Bennu Yıldırımlar da kadroda.

MF YAPIM tarafından hazırlanan dizinin yönetmenliğini başarılı isim Yusuf Pirhasan üstlenirken senaryoyu da Nermin Yıldırım yazıyor. Sırlarla dolu hikayesi ile tanıtımdaki görüntülerin merak uyandırdığı dizi, gizemli bir apartmanda yaşanan olayları konu alıyor. Adeta ipuçları ile bir bulmaca çözmeye çalışacak izleyici her bölümde!

Alışıldık konuların dışında farklı hikayesiyle hemen dikkatleri çeken Kusursuz Kiracı’nın tanıtımını görenler, şaşkınlıklarını gizlemediler. Beklemedikleri bir tanıtım olduğunu söyleyen izleyicilerden pek çoğu ‘sanki korku filmi gibi’ yorumunu yapmakta.

Bu arada başrolde yer alan Dilan Çiçek Deniz ile Serkay Tütüncü’nün ekran partnerliğini de şimdiden uyumlu buluyor izleyenler. Yeni sezonun favorisi dizilerinden olmaya aday Kusursuz Kiracı’nın merak uyandıran hikayesi ise şöyle:

blank

İşte dizinin hikayesi:

Kusursuz Kiracı’da ana karakter Mona (Dilan Çiçek Deniz), yetimhanede büyümüş genç bir kadındır. İnternet gazetesinde çalışmakta ve son dönemde İstanbul’un farklı noktalarında yaşanan ev kundaklaması vakalarının haberini yapmaktadır. Yine yangın haberine gittiği bir gün, aynı haberi yapmaya gelen fotoğraf muhabiri Yakup (Serkay Tütüncü) ile karşılaşırlar.

Birbirlerinden alttan alta hoşlanmakla birlikte, tümüyle zıt karakterlere sahip oldukları için didişe didişe haberi yaparlar. Haber dönüşü Mona zaten kavgalı olduğu ev sahibinin eşyalarını kapının önüne koyduğunu görür ve artık evsiz kalmıştır.

blank

Yetimhaneden arkadaşı ve şimdilerde polis olan arkadaşı Leyla (Melisa Döngel) gizli bir görevde olduğundan, yeni tanıştığı Yakup’un, sonradan garip bir mimariyle ikiye bölünmüş olan evine kiracı olma teklifini geçici bir çözüm olarak kabul etmek zorunda kalır.

Ancak Mona daha apartmana taşındığı ilk gün, Yuva Apartmanı’nda garip işler döndüğünü fark eder. Gizemli tavırlar takınan komşular da onun apartmana taşınmasından hiç memnun görünmemektedir. İçeride sıra dışı işler döndüğü bellidir ancak Mona neler olup bittiğini anlayacak zaman bulamadan, hiç beklenmedik, ciddi bir problemin içine düşer.