Ana sayfa Dizi Haberleri Kardeşlerim dizisinden beklenen müjde geldi!

Kardeşlerim dizisinden beklenen müjde geldi!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Başrollerinde Celil Nalçakan, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu, Su Burcu Yazgı Coşkun ve Onur Seyit Yaran’ın yer aldıkları atv’nin sevilen dizisi Kardeşlerim, 3. sezonuyla da merakla bekleniyor. Geçtiğimiz sezon Cumartesi akşamları yayınlanan dizinin yine aynı gün yayınlanması bekleniyor.

Bu arada dizinin yeni sezonunda bazı değişikliklerin olması da bekleniyor. Reytinglerin yüksek tutulması ve heyecanı da taze tutmak için yenilenerek gelmesi bekleniyor dizinin hikayesinin. Ayrılıklar olduğu kadar yeni başlayacak isimlerin de dizinin Eylül sezonunda dikkat çekmesi bekleniyor.

Kardeşlerim dizisinin izleyenleri derinden yaralayan hikayesi ile ekrana geldiği ilk günden beri izleyenler, 3. sezonda bazı değişiklerle karşılaşacak. İzleyiciyi en çok üzen ayrılık, hikayenin ana karakterlerinden birisi ve kardeşlerin en büyüğü Kadir’in gidişi olmuştu. Halit Özgür Sarı, Kadir karakterinin hikayesinin bitirilmesi ile diziden ayrılmış ve Kardeşlerim izleyicisi için bu beklenmedik ayrılık büyük üzüntü yaşamıştı.

Diziden başka ayrılan isimler de oldu zaman içinde. Yeni sezonda ise yeni isimlerin ekrana gelmesi bekleniyor. Bu arada dizinin yeni sezon afişi de kısa bir süre önce yayınlandı. Eylül ayına yaklaşırken gelen yeni afiş de heyecan yaşattı.

Kardeşlerim dizisinden beklenen müjde geldi! 8

Yönetmenliğini Serkan Birinci’nin üstlendiği dizi, sezonun en merakla beklenen yapımları arasında yer alıyor. Deneyimli oyuncuların yanı sıra genç kuşak oyuncuların da yer aldığı dizi, yurtdışında da büyük ilgi görmekte. Kardeşlerim dizisinin yeni sezon bölümleri heyecanla beklenirken, müjde de yönetmen Serkan Birinci’den geldi..

Birinci, instagram hesabından çekimlere başladıklarını duyuran paylaşımı ile diziyi heyecanla bekleyenlere güzel bir müjde verdi. Ağustos ayının ikinci haftasında çekimlerin başlaması ile Eylül ayının ilk haftası da dizinin yayınlanma olasılığı yükseldi.

Kardeşlerim dizisinden beklenen müjde geldi! 9

Dizinin yeni sezonunda olacaklar merakla beklenirken Akif Atakul’u canlandıran Celil Nalçakan’ın yakın zamanda sosyal medyaki paylaşımı ise heyecanı yükseltmişti.  Nalçakan’ın “Yeni sezonun ilk bölümünü okudum şimdi… AMAN DİYORUM!” şeklindeki mesajı herkesin aklına “Acaba kim ölecek?” sorusunu getirdi.