Ana sayfa Dizi Arşivi Taş Kağıt Makas nasıl bir dizi? Hikayesi, oyuncu kadrosu ve tüm detayları!

Taş Kağıt Makas nasıl bir dizi? Hikayesi, oyuncu kadrosu ve tüm detayları!

tarafından ker_def

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, Kanal D’nin yakında ekrana gelecek dizisi “Taş, Kağıt, Makas’ın hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

Haklının güçlü değil, güçlünün haklı olduğu, adaletsizliğin sorgulandığı sürükleyici bir hikayeyi izleyici ile buluşturacak olan dizinin oyuncu kadrosu tamamlandı. Ekin Koç, Serra Arıtürk, Ozan Güven, Burak Yörük, Hande Ataizi, Aytaç Uşun, Bülent Seyran, Selim Galip gibi başarılı isimlerin kadroda yer aldığı dizinin okuma provası ise geçtiğimiz günlerde gerçekleşti.

Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu, senaryosunu Uğraş Güneş‘in kaleme aldığı “Taş Kağıt Makas” dizisi, gecekondu mahallesinde yaşayan Umut’un (Ekin Koç), düzenin gerçek sahiplerine karşı babasının suçsuzluğunu ispatlamak için verdiği adalet savaşıyla ekrana gelecek.

Çekimleri geçtiğimiz günlerde başlayan dizide Umut karakterine hayat veren Ekin Koç, ilk kez bir hipertimezi hastasına (hipertimezi: sıradışı hafıza yeteneği) hayat verecek. Umut’un olağanüstü hafıza yeteneğiyle adalet arayışını sürdüreceği “Taş Kağıt Makas” yakında Kanal D’de…