Ana sayfa Dizi Fragmanları İlker Kaleli ve Öykü Karayel hayranları Kara dizisinin ikinci bölüm heyecanını yaşıyor!

İlker Kaleli ve Öykü Karayel hayranları Kara dizisinin ikinci bölüm heyecanını yaşıyor!

tarafından ker_def

Show TV’nin yapımını Most Production’ın üstlendiği dizisi KARA, Perşembe akşamı ikinci bölümüyle ekrana gelecek. İlker Kaleli ile Öykü Karayel’in başrolünde yer aldığı dizi ilk bölümde Arak olarak yayınlanmıştı.

Ancak düşük gelen reytinglerden sonra Kara ismi ile yola devam etmesine karar verilen projenin ikinci bölümü perşembe akşamı izleyicilerle buluşacak. Yeni bölüm öncesinde hem ekibin hem de izleyicilerin heyecanının yüksek olduğunu söylemek gerekiyor. Dizinin kötü reytingler ile başlangıç yapması moral bozukluğu olmuştu ama ikinci bölüm için umutların yüksek olduğunu hatırlatalım. Peki Kara dizisi 2. yeni bölümde neler olacak?

İlker Kaleli ve Öykü Karayel hayranları Kara dizisinin ikinci bölüm heyecanını yaşıyor! 7

Ailesinin hayatını karartanlardan hesap sormak için yola çıkan Kara, babasının intikamı için adım adım planlarını uyguluyor. Geçmişin gölgesindeki bu intikam yolculuğunda Kara’nın yapacakları büyük heyecan uyandırırken, Kara ve Zeynep’in arasında yaşanacaklar da merakla bekleniyor.

Temposu yüksek aksiyon dolu tanıtımda Rauf’un tehlikeli yüzü gerilimi artırırken, nefes kesen anlar yaşanıyor. Kara’nın “Ya yanacağız, ya yakacağız…” sözleri ise sürükleyici hikayeye dair izleyiciye ipucu veriyor.

Yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar’ın oturduğu, senaryosunu ise Ayberk Çınar, Murat Can Oğuz ve Aslı Gönülay’ın birlikte kaleme aldığı Kara’nın kadrosunda; İlker Kaleli, Öykü Karayel, Tülin Özen, Mehmet Özgür, Yıldıray Şahinler, İlker Kızmaz, Kerem Arslanoğlu, Bedir Bedir, Furkan Kalabalık, Demircan Kaçel, Cem Zeynel Kılıç, Görkem Kasal, Beril Kolcu, Ilgaz Kaya ve Bennu Yıldırımlar gibi birbirinden değerli isimlerin yer alıyor.

“Kara” Perşembe saat 20.00’de yeni bölümü ile Show TV’de.