SON DAKİKA
18 Ağustos 2019 09:54

SON HABERLER

Taylan’ın planları Ceylan’ı yıktı! Canevim 6. bölümde beklenmedik gelişmeler!

atv ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Aras Aydın, Biran Damla Yılmaz ve Özgür Çevik’in oynadıkları Canevim dizisinin 5. bölümü yayınlandı.

Ceylan ve Ömer’in arasına Kristina girerken, Taylan da planlarının işlemesinden memnundu. 6. bölüm fragmanı da yayınlanan dizide, Ceylan, kafasındaki soru işaretleriyle yaşarken, Taylan onun kafasını iyice karıştıracak. Ömer, üzerindeki suçlardan aklanmak için uğraşırken, Ceylan’dan vazgeçmeyeceğini söylüyor. Taylan da yeni planlar peşinde.

Dizinin son bölümünde ise Ceylan’ı büyük bir şoka uğratan olay nişan gününde yaşandı.

Ceylan ve Ömer’in en mutlu gününde her şey berbat oldu. Ortaya çıkan Kristina hamile olduğunu söyleyince ortalık karıştı! Kristina’nın hamile olduğunun ve Ömer’in gurbetteki hayatıyla ilgili anlattıkları, Ceylan ve ailesinde şüphelere neden oldu.

Herkes Ceylan’a destek olmaya çalışırken, hayatlarında ilk kez gördükleri bu kızın doğruyu söyleyip söylemediğini anlamaya çalışırlar. Ömer ise üzerine atılan bu büyük iftirayla öfkeden deliye döner. Kendini herkesin gözünde temize çıkarmak için ya Kristina’nın gerçekleri anlatmasını sağlayacak, ya da onu kapısına kadar gönderen, bu olayın arkasındaki esas kişiyi ortaya çıkartacaktır.

CANEVİM 6. BÖLÜM FRAGMANI:

Taylan’ın hazırladığı hikaye Ceylan için yıkıcı olur. Taylan, kurduğu zorlu planın adımlarının doğru işlediğinden emin olmak için her boşluğu doldururken, Ceylan’la yakınlaşmak için büyük bir fırsat yakalar.

Ömer’in telefonundan gelen veda mesajı Ceylan’ı perişan eder. Ömer’e bir türlü ulaşamaz. Ceylan, sevdiği adamın peşine düşerken, Taylan adım adım hedefine ilerlemenin keyfini sürer. Ömer ise içinde bulunduğu zorlu durumdan kurtulmaya ve Ceylan’a ulaşmaya çalışmaktadır.

Öte yandan Elvan’ın, Şevki’nin dükkanını yıkıp dökmesi aileyi yeni bir borç yükünün altına sokmuştur. Aile maddi sıkıntılarla boğuşurken, Ayşe’yle ilgili ortaya çıkan yeni bir durum hem hepsini çok üzer hem de Elvan ve Ayşe ilişkisine yeni bir duygusal boyut katar. Müjgan ise Ayşe’nin ablasının kızı olduğunu yeni öğrenmiştir. Bu olayın iç yüzünü anlamak için sorular sormaya başlar.

İlgili Haberler