SON DAKİKA
18 Temmuz 2019 18:08

SON HABERLER

Tek Yürek 7. bölümünde Yiğit önemli bir karar alıyor!

Tek Yürek dizisi perşembe akşamları TRT1 ekranlarında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin 7. bölümünde neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Ailesi ile birlikte yeni bir başlangıç yapan Halit ve sıfırdan zirveye giden yolda ki gençlerin hikayesini ekrana getiren Tek Yürek’in yedinci bölümü şöyle;

Karşılarına çıkan sürpriz takımla maç yapan ekip çok bozulmuştur; büyük farkla mağlup olmuşlardır. Halit onlara rakibi küçümsememek, saygı göstermek gerektiğiyle ilgili acı bir ders vermiştir. Bu sırada kardeşinin geleceğini düşünen Yiğit önemli bir karar alarak, Sait’in yanından ve takımdan ayrılır. Herkes şaşkınlık içindedir; üstelik ilk resmi maçları çok yakındır. Arkadaşları, Yiğit’e tepkilidirler, bundan en çok etkilenen ise Umut’tur. Bunu fark eden Halit, onunla yakından ilgilenir. Ama Sait bu durumdan çok hoşnut değildir.

Videodan 7. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz:

Umut’a sessiz telefonlar gelmektedir. Bunu araştıran Halit ve İlknur umulmadık bir durumla karşılaşacaklardır. Öte yandan, babalarını cezaevinden tanıyan İskender’in ölüm haberi Osman’ı dehşete düşürür; Sait’le konuşacak, ama alacağı cevap onu hiç de mutlu etmeyecektir.

Mehmet Selim’in yanında işe başlayan Yiğit’in ise, yeni patronunun yanında işler hiç te hayal ettiği gibi değildir. İlk resmi maçlarına saatler kala, Yiğit’in başının derde girdiğini öğrenen ekip yardıma koşar. Ancak bu kez işleri o kadar kolay olmayacaktır.

“Tek Yürek” 28 Mart Perşembe Saat 20.00’da TRT 1 Ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Tek Yürek dizisinin başrollerinde Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe, Anıl Tetik yer almakta.

İlgili Haberler