SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 02:03

SON HABERLER

Ters köşe işte böyle olur! Kuzgun dizisi izleyiciyi şaşkına çevirdi! Oyun içinde oyun…

Star TV’de dün akşam 8. bölümü yayınlanan Kuzgun dizisi, izleyenleri şoke eden gelişmelere sahne oldu. Burcu Biricik ve Barış Arduç’un başrolünde oynadıkları dizideki olaylar öyle bir seyir izliyor ki her bölümde ters köşe yapmaya devam ediyor.

Televizyongazetesi/Detay

Ailesini korumak için Behram Adıvar’ın söylediklerini yapmaya başlayan Dila, aslında izleyiciyi çok şaşırttı. Bir hukukçu olan ve adaletten, vicdandan yana olan Dila’nın, babasının kirli işlerine bulaşmasını kimse beklemiyordu.

Üstelik Dila, Kuzgun’un ayağına taş koymak için ona bir oyun da oynadı ama başaramadı. Dila, Behram Adıvar’ın işini Kuzgun ile yapması emri üzerine kendi başına bir karar alıp Kuzgun’u devreden çıkarmaya çalıştı. Ancak Kuzgun, Dila’nın oyununu bozdu.

Dila, sırf Kuzgun’a olan öfkesinden aldığı bu kararı acı bir şekilde ödedi. Kuzgun’a, Behram Adıvar’dan giden notta bu ihaneti için ya onu öldürmesi ya da onunla evlenmesi gerektiği söyleniyordu.

Kuzgun, Dila’yı korumak için onunla evlenmek istedi. Bunun Behram Adıvar’dan geldiğini söyledi. Ancak Dila, bu karara karşı çıktı ve iki silahlı adamın saldırısından son anda Kuzgun sayesinde kurtuldu.

Bu olaylar sonrasında Kuzgun, Dila’yı evlenmeye ikna etmek için abisi Ali’yi kaçırdı. Sabaha kadar aranan Ali bulunamayınca Dila, Kuzgun ile istemese de nikahlanmak durumunda kaldı.

Buraya kadar her şeyi izleyici de az çok tahmin etmişti. Ancak hiç tahmin edilmeyen bambaşka bir durum ortaya çıktı.

Dila, nikahtan çıktıklarında Kuzgun’a “Senin sonun benim elimden olacak” derken, bir anda flashback sahneler girdi.

Kim bu Kudret Sezinoğlu? Dila’ya ne teklif etti?

Dila’nın savcının yanına gittiği gün yanına Organize Şube Başkomiseri olan Kudret Sezinoğlu ile görüştükleri ve Dila’nın polis ile işbirliği yaptığı ortaya çıktı.

Kudret Sevinoğlu, Behram Adıvar’ın başında olduğu suç örgütünü yıkmak için çalıştığını ve Dila’yı da bu kirli dünyanın içinde olmak istemediği için seçtiğini anlattı.

Dila’ya, Adıvar’ın adamı gibi görünüp bilgi aktarmasını ve bu sayede babasını içeriden çıkarabileceğini ve tüm ailesini bu işlerden aklayabileceğini söyledi.

Dila’nın suç dünyasının içine bir anda dalmasını anlayamayan izleyici, olayı da bu sahneden sonra çözmüş oldu.

Başkomiser, Kuzgun’un işine taş koyarak kendi canını tehlikeye atan Dila’yı uyardı ve onların istediği biri gibi davranmasını, hiç bir şekilde hiç bir şeyden şüphe duymamalarını sağlamasını istedi. Bunun için Kuzgun’un evlilik teklifini de kabul etmesini ve bir şart koşmasını da söyledi.

Dila, bu şartı nikahtan önce Kuzgun’a söyledi. Kuzgun’dan evliliklerinin ikisi arasında kağıt üstünde olsa da herkesin karşısında gerçek bir evlilik gibi durmasını, ailesinin evinde yaşamalarını şart koştu. Kuzgun, istemese de kabul etmek zorunda kaldı.

Dizi, final sahnesinde yaşanan bu gelişmeyle izleyenleri adeta şoka uğrattı.

Artık Dila’nın bambaşka bir amacı olduğu ve Kudret Sezinoğlu ile birlikte bu amaç için çalıştığı anlaşıldı.

Sosyal medyada Kudret karakteri için ise ilginç tahminler yapılmakta. Terzi, Dila’ya sınava tabii tutulacağını söylemişti. Bu nedenle Kudret karakterinin de Behram Adıvar’ın adamı olduğu şeklinde tahminler yürütülmekte şimdi. İzleyip hep birlikte göreceğiz, bakalım tahminler tutacak mı, yoksa bambaşka bir olay mı çıkacak?

İşte herkesi çok şaşırtan o sahne:

İlgili Haberler