Ana sayfa Dizi Fragmanları Tetikçinin Oğlu dizisinin 7. bölümünde Korkmaz için zor karar!

Tetikçinin Oğlu dizisinin 7. bölümünde Korkmaz için zor karar!

tarafından ker_def

Fox TV ekranında 8. bölümü ile birlikte sezon finali yapması ve gelecek sezonda da ekranda olması beklenen Tetikçinin Oğlu dizisinde 6 Haziran salı akşamı 7. yeni bölüm yayınlanacak. Dizinin devam etme ihtimali olsa da reytinglerinin iyi gelmediğini ve Fox TV’nin ne yapacağı konusunda da bir netlik olmadığını hatırlatalım.

Timuçin Esen, Şevket Çoruh, Genco Özak, Bahar Şahin ve Serhat Kılıç, Sezin Akbaşoğulları gibi önemli isimleri kadrosunda buluşturan dizinin 7. yeni bölümü yine heyecanlı anlar yaşatacak.

Dizinin 7. yeni bölümünde Korkmaz’ın alması gereken zor bir karar var. İskender’in ihanetiyle sarsılan Korkmaz, oğlunu kurtarmaya kararlıdır. Ancak düşmanlar tüm gücüyle İskender’in evine saldırır. Böylece Korkmaz bir yandan da İskender’i koruması gereken çok zor bir durumda kalır.

Kalesi yıkılan İskender’in hamlesinin ne olacağı ise merak konusudur. Sibel, çocuğunu korumakla sevdiği adama yardım etmek arasında bir tercih yapmak zorunda kalır. Ölümle burun buruna gelen Metin, bir oğlu olduğunu öğrenir.

Umut’la tanışmaları duygu dolu anlar yaşatacaktır. Metin hem Sibel’i hem Umut’u korumak için harekete geçer. Korkmaz, onlara yardım edebilecek sürpriz bir ismin kapısını çalar. Bu durum
tüm dengeleri alt üst edecektir.