SON DAKİKA
19 Eylül 2019 01:07

SON HABERLER

The Affair Yeni Sezonuyla FOXLIFE’ta Devam Ediyor

Geçmişleriyle yüzleşmeye karar veren Noah ve Helen’ın beklenmedik bir şekilde yeniden bir araya geleceği 5. sezonuyla “The Affair”, 25 Ağustos’tan itibaren hafta içi her gün saat 23.10’da FOXLIFE’ta.

Sevilen dizi “The Affair” yeni sezonuyla FOXLIFE ekranlarına dönüyor. Başlarına gelen talihsiz olayların ardından yaptıklarının sonuçlarına katlanmak zorunda kalan Noah ve Helen, önce geçmişleriyle yüzleşmeye karar veriyor. Helen bir film yıldızıyla gizli bir ilişkiye başlarken Noah ise kıskançlığını bastırmak için kendisini ailesiyle ilgilenmeye adıyor. Ancak suların durulduğunu düşündükleri ilk anda karşılarına çıkan bir tanıdık, ikiliyi yeniden bir araya getiren bir dizi olayın başlamasına sebep oluyor. Alison ve Cole’un kızları Joanie Lockhart ise annesine olanları araştırmaya başlıyor.

Tüm olayların birbiriyle bağlanacağı yeni sezonuyla “The Affair”, 25 Ağustos’tan itibaren hafta içi her gün saat 23.10’da FOXLIFE’ta.

Hollywood’un en prestijli yapımları ve en ünlü yüzlerini bir araya getiren FOXLIFE; D-Smart, KabloTV ve Tivibu platformlarından izlenebiliyor.

İlgili Haberler