Ana sayfa TV Programları The Taste Türkiye 5. bölümüyle 10 Haziran Pazartesi Fox TV’de

The Taste Türkiye 5. bölümüyle 10 Haziran Pazartesi Fox TV’de

tarafından ker_def

Yayınlandığı tüm ülkelerde izleyiciyi ekran başına kilitleyen ve benzerlerinden farklı bir yemek yarışması olan “The Taste” Fox TV’de izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.Programın 5. bölümünden ilk görüntüler yayınlandı, videodan izleyebilirsiniz.

Mutfaktaki yeteneklerine güvenen amatör ya da profesyonel tüm aşçılara açık olan yarışmada amaç; jürinin lezzet olarak en çok beğeneceği yemeği hazırlamak. Yarışmacılar yaptıkları yemeği sadece tek bir kaşıkta jürinin beğenisine sunacak. Jüri, yemekleri kimin hazırladığını, hangi malzemeleri kullandığını veya nasıl pişirdiğini bilmeden değerlendirecek. Jüri üyeleri başarılı buldukları adayları, 4’er kişiden oluşacak takımlarına almak için ikna etmeye çalışacak.

Takımlar oluşturulduktan sonra yarışmacılar, önce başlarındaki şeflerin önderliğinde dokunulmazlık kazanmak için yemek yapacaklar daha sonra elenmemek için mutfağa girecekler.

En kötü performansı sergileyen yarışmacı, programa veda edecek.

Heyecan dolu bu mücadelede birbirinden ilginç lezzetler izleyiciyle buluşurken sadece bir kişi yarışmayı kazanarak büyük ödülün sahibi olacak.

“The Taste Türkiye” Pazartesi 20.00’de Fox’ta!