SON DAKİKA
12 Ağustos 2022 10:05

SON HABERLER

Tozkoparan 1. Bölüm – Yabani Mete’yi Buluyor

TRT1 ekranlarına Yeni bir Türk Kahraman geldi… TRT 1’de tüm çocukların ve onlarla birlikte ailelerin severek izleyeceği, sıra dışı ve macera dolu bir hikaye olan Tozkoparan 11 Kasım Pazar günü izleyicilerle buluştu. Dizinin kadrosunda Burak Kut da yer alıyor. Çocuk oyuncu ise Özgür Ege Nalcı oldu. Dizinin ilk bölümünden önemli sahneler de youtube sayfasında yayınlandı.

Videodan Tozkoparan dizisinin 1. bölümünde yer alan başlıktaki sahneyi izleyebilirsiniz.

Yapımcılığını Veya i.m.p. yapım Elif Hamamcı’nın, yönetmenliğini Şevki Es’in üstlendiği Tozkoparan’da çocukların çok seveceği ve örnek alacağı bir kahraman ortaya çıkacak. Gelişim çağındaki çocukların ve gençlerin, ruhsal ve bedensel gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan Tozkoparan, yediden yetmişe tüm izleyicilerin gönlünde taht kuracak.

Küçük Mete’nin hastalıktan kahramanlığa uzanan hikâyesi…

Minik yıldız Özgür Ege Nalcı’nın hayat vereceği Mete karakterinin hastalığı ile mücadele etmek için ailesiyle birlikte İstanbul’dan küçük bir kasabaya yerleşmesiyle başlayan hikâyede, Mete’nin yolu okçuluk sporuyla kesişecek ve ardı arkası kesilmeyen maceralar izleyici ile buluşacak.
Çocuk oyunculara, ünlü oyuncularda eşlik ediyor. Yunus Emre dizisinde Yunus Emre karakteri ile gündeme gelen Yusuf Gökhan Atalay; projede eski bir kemankeşi canlandırıyor.

Mete’nin annesini ekranların sevilen yüzü Burcu Altın, okul müdürü olan babasını ise ünlü yıldız Burak Kut oynuyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler