Ana sayfa Dizi Haberleri TRT 1’in reytinglerde sıkıntılı yeni dizisi Kara Tahta’dan kötü haber!

TRT 1’in reytinglerde sıkıntılı yeni dizisi Kara Tahta’dan kötü haber!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT 1’in yeni dizisi Kara Tahta reytinglerde bir türlü istediği bulamadı. Başrollerini Miray Daner ve Furkan Andıç’ın paylaştığı diziden kötü bir haber geldi.

Özellikle Furkan Andıç’ın performansıyla gündeme gelen diziden gelen kötü haber bir kaza oldu. Dizinin Edirne’de devam eden çekimlerinde başrol oyuncusu Furkan Andıç bir kaza geçirdi. Dizide Atlas karakterine hayat veren Andıç’ın sağ bacağındaki çapraz bağlar, ani bir hareket sonucu yırtıldı. Sette hazır bulunan ilk yardım ekiplerinin ilk müdahalesi ardından hemen hastaneye götürülen ünlü oyuncunun tedavisine başlandı.

Doktorlar ilk müdahalenin ardından Andıç’ın 10 gün dinlenmesi gerektiğini söyleyice Kara Tahta’nın çekimlerine de 10 gün ara verildi. Ekip, bayramla birlikte uzunca bir tatil yapacak ve daha sonra çekimlere yeniden başlayacak.

TRT 1’in reytinglerde sıkıntılı yeni dizisi Kara Tahta’dan kötü haber! 7

Ekranlardan bir süredir uzakta olan Miray Daner ve Furkan Andıç’ı hayranlarıyla yeniden buluşturan Kara Tahta dizisinin çekimleri Edirne ve İstanbul’da yapılıyor.

Üs Yapım imzalı dizide iki oyuncu da yetenekleri ile hayranlarını mest ediyor. Dizide, yıllar önce aşk yaşamış Irmak ile Atlas’ın yeniden karşılaşması sonucu yaşananlar anlatılıyor.

Kara Tahta’nın reytingleri ise çok iyi gitmiyor. Yönetmenliğini Ender Mıhlar’ın üstlendiği dizide dördüncü bölüm geride kaldı. Son bölümüyle AB grubunda altıncılık, ABC1’de dokuzunculuk elde eden dizi tüm kişilerde ise günü on altıncı sırada bitirdi. Dizinin bu görüntüsü ile reytinglerde bir sıçrama yapma ihtimali iyice azaldı.