Ana sayfa Dizi Fragmanları TRT1’in yeni dizisi Vuslat’ın başlama tarihi belli oldu!

TRT1’in yeni dizisi Vuslat’ın başlama tarihi belli oldu!

tarafından ker_def

TRT 1’in yayınlandığı ilk tanıtımı ile merak uyandıran dizisi Vuslat; “iyi insan” olmak için çıkılan “aşk yolculuğu” nun serüvenlerini ve tüm karakterlerin insana ait hallerini İbni Arabi’nin Satranc-ı Urefa oyunu ile anlatacak.

Başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan ve Mehmet Özgür’ün paylaştığı yeni dizisi Vuslat, önemli isimlerden oluşan oyuncu kadrosu ile de çok konuşulacak. Vuslat dizisinin başlama tarihi de belli oldu. Dizi 7 Ocak Pazartesi günü ekranda yerini alacak.

Pazartesi günleri Ege’nin Hamsisi dizisi yayın yapmaktaydı. Ege’nin Hamsisi 31 Aralık Pazartesi günü final bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkacak. 7 Ocak’tan itibaren ise Vuslat dizisi ekrana gelecek.

Vuslat dizisi Pazartesi akşamları Çukur, Söz ve Yasak Elma dizileri ile rekabet edecek.

Ümit Kantarcılar, Pelin Uluksar, Baran Bölükbaşı, Serra Pirinç, Gamze Süner Atay, Erdem Akakçe, Özcan Varaylı, Şeyle Halis, Gözde Kaya gibi sevilen isimlerin yer aldığı Vuslat sürükleyici hikâyesi ile izleyiciyi derinden etkileyecek.

Yapımcılığını A23 Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un oturduğu Vuslat’ın senaryosu ise Betül Yağsan’a emanet.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise son yıllarda önemli projelerde yer alan, elde ettiği başarılar ile kısa sürede sektörde aranan bir yönetmen olan Murat Onbul yer alıyor.

Dizinin tanıtımı dikkat çekti. İlginç ve sırlarla dolu bir hikaye izleyiciyi bekliyor.