Ana sayfa Dizi İzle Tuncay, Hızır’ı kızdırıyor – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118. Bölüm

Tuncay, Hızır’ı kızdırıyor – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118. Bölüm

tarafından admin

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 118. bölümü 4 Aralık Salı akşamı izleyicilerle atv ekranında buluştu. Dizinin yeni bölümünde önemli gelişmeler yaşandı. Tuncay, Alparslan’ı alıyor… Alpaslan depoları nereye taşıdı? İzzet’ten, Fuat’a zor görev! Tuncay görevden alınıyor… Dizinin 118. bölümünden önemli sahneler youtube resmi hesabında yayınlandı.

Videodan 118. bölümden başlıktaki sahneyi izleyebilirsiniz.

Peki 118. bölümde neler yaşandı? İşte ayrıntılar:

Alparslan’ın tüm depoları bir gecede boşaltarak başardığı büyük iş, kısa vadede işlerine yarasa da başlarına gelebilecek belaları önlemeye yetmez. Tuncay’ın hedefi olmaktan kurtulamayan Çakırbeylilerin malları güvende fakat canları tehlikededir. Yenilgiye uğratılan Tuncay’ın üstlerine vermesi gereken bir hesap vardır. Ünal Kaplan, yaşatılan bu mağlubiyetin faturasının Hızır’a kesileceğinin farkındadır.

İntikam peşinde koşan düşmanlar ise sadece Hızır’la yetinmeyecek, beraberinde Alparslan’ı da alacaklardır. Çakırbeylilerin diğer bir mağduru İzzet’in önceliği de Alparslan’dan başka kimsenin bilmediği gizli depolardır. O depolara ulaşmak için ağabeyi ve yeğenine işkence edileceğini tahmin eden İlyas’ın elini çabuk tutması gerekmektedir.