SON DAKİKA
9 Şubat 2023 05:54

SON HABERLER

Tutunamayanlar Çevrimiçi 1.bölümde Hakan Sabancı esprisi

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Tutunamayanlar dizisi konsept değiştirdi. Evden çekilen bölümleri başlıyor… 21 Nisan Salı akşamı yani bu akşam izleyicilerle buluşacak olan yeni konseptten yeni görüntüler yayınladı. Doğu Demirkol’un stand-up becerisinden yeterince faydalanılan bu bölümde farklı bir yapım ile karşı karşıya kalacaksınız. Güncel konulara da gönderme yapılacak. Mesela Hakan Sabancı’nın evindeki fotoğrafı için eleştiri yapan bir takipçisine “Sakin ol champ, evdeyim” şeklindeki mesajı da dizide yer buldu.

Doğu Demirkol, Ece Ceşmioğlu, Zafer Algöz, Asuman Dabak, Bora Akkaş gibi ünlü isimleri buluşturan yapımın evden çekilen bölümleri merakla bekleniyor. İşte Tutunamayanlar Çevrimiçi 1. bölüm 2. fragmanı:

“Tutunamayanlar Çevrimiçi”nin
çekimleri, uzaktan yönetilebilen robot kameralarla yapılıyor… Sevilen dizinin birinci bölümünde bizi neler bekliyor…

Salgın yüzünden evlerine kapanan kahramanlarımız birbirleri ile olan iletişimlerini cep telefonlarından yaptıkları görüntülü aramalarla sağlamaya çalışırlar… Tarık bir türlü İrem’e ulaşamamaktadır ve Lütfü ile İlhan’dan yardım almaya çalışır. Bu sırada aralarında ilginç diyaloglar yaşanır. Evde canı sıkılan Lütfü, İmtiyaz’ın kendine verdiği zorlu bir göreve başlar.

“On iki bin yaşında olan” İlhan, salgın tehlikesi geçene kadar evinde kalmaya karar verir. Bu süreçte sosyal medyayı keşfeden İlhan, sosyal medya bağımlısı olma yolunda hızla ilerler.

Yaşamış olduğumuz bu olağanüstü günlerde, izleyiciler ile aynı koşullarda bulunan oyuncuların, bu sırada başlarına gelen komik olaylar, en eğlenceli haliyle izleyicilere aktarılacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler