Ana sayfa Sosyal Medya Üç Kız Kardeş’in Türkan’ı Özgü Kaya, sevgilisi Burak Serdar Şanal’dan ayrılığıyla ilgili ilk kez konuştu!

Üç Kız Kardeş’in Türkan’ı Özgü Kaya, sevgilisi Burak Serdar Şanal’dan ayrılığıyla ilgili ilk kez konuştu!

tarafından sevda

Televizyogazetesi.com/Detay –Kanal D’nin Üç Kız Kardeş dizisi bu sezonun en başarılı dizilerinden birisi olarak öne çıktı. Güçlü hikayesi ile büyük dikkat çeken dizi Salı akşamları Kanal D ekranına damga vurdu.

Geçtiğimiz günlerde sezon finali yapan dizide ‘Türkan’ karakterine hayat veren Özgü Kaya ise bu rolle kariyerinde adeta sıçrama yaşadı.

Canlandırıdğı karakterle hikayenin sürükleyici öğesi konumuna gelen Özgü Kaya’nın iş yaşamındaki başarısına özel hayatında yaşadığı ayrılık gölge düşürdü.

Meslektaşı Burak Serdar Şanal ile yaklaşık 2 yıldır aşk yaşayan oyuncu sevgilisinden ayrıldı. İki yıl önce birlikte rol aldıkları ‘Kimse Bilmez’ dizisinin setinde tanıştıktan sonra aşk yaşamaya başlayan ünlü çift yollarını ayırdı.

Üç Kız Kardeş'in Türkan'ı Özgü Kaya, sevgilisi Burak Serdar Şanal'dan ayrılığıyla ilgili ilk kez konuştu! 7

Sosyal medyada da birlikte yer aldıkları fotoğrafları silen çiftten ayrılık sonrası ilk açıklama Özgü Kaya’dan geldi. Katıldığı bir davette basın mensuplarının ayrılık ile ilgili sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu. Burak Serdar Şanal ile ilişkilerini arkadaşça, konuşarak bitirdiklerini belirterek, ‘İhanet gibi bir durum kesinlikle söz konusu değil!’ şeklinde konuştu.  Güzel oyuncu bu konuda daha fazla konuşmak istemediğini de belirtti.

Özgü Kaya daha önce verdiği bir röportajda da evlilik ile ilgili sorulara; “Benim ‘evlilik’ duyunca tüylerim diken diken oluyor. Sizin de işiniz böyle. İlişkisi olan insanlara evlilik soruyorsunuz ama yaşımız daha çok genç ve daha çok yolun başındayım. Ben de, Serdar da… Böyle bir şey asla gündemimizde değil. Önce çalışmamız lazım. Evlilik için önce kariyer, sonra evlilik…” cevabını vermişti.