SON DAKİKA
3 Temmuz 2022 04:42

SON HABERLER

Üç Kuruş dizisi için son durum göründüğünden daha ciddi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Show TV’nin Pazartesi akşamı ekrana getirdiği diziler, genellikle uzun yıllar süren ve fenomen yapımlar oluyor. En son örnek ise Çukur dizisiydi. Çukur’un 5 sezon boyunca ekranda fırtınalar estirmesinin ardından Show TV, Pazartesi akşamlarının yeni fenomeni olma iddiası ile Üç Kuruş dizisini ekrana getiriyor.

Yeni sezonda merakla beklenen bir diziydi Üç Kuruş dizisi. Uraz Kaygılaroğlu’nun başrolde yer aldığı dizi için saçlarını sarıya boyatarak değiştirdiği imajı da ilgi çekmişti. Bir Roman mahallesinde geçen hikayenin renkli tarafları, aksiyon ve kimi zaman eğlenceli hikayesi, beklenen ilgiyi görmedi ne yazık ki!

Ekin Koç, Nesrin Cavadzade, Nursel Köse, Aslıhan Malbora’nın rol aldıkları dizinin hikayesi, izleyiciyi pek sarmamış görünüyor. Başlarda yine de hatırı sayılır bir ilgi gösterilse de özellikle yılbaşı arası verilmesinden sonra yeniden ekrana dönen dizinin reytingleri düşüşe geçti.

Büyük bir beklenti ile ekrana gelmeye başlayan Ay Yapım imzalı Üç Kuruş dizisinde hikaye aslında güçlü bir kurgu içeriyor. Oyunculuklar da başarılı.

Şimdiye kadar 11 bölümü yayınlandı Üç Kuruş dizisinin. Fakat bölümler ilerledikçe izleyicinin heyecan dozunda bir düşüş olduğu görülmekte. Son bölümüyle ilk 10 girmeyi zorlukla başlayan dizinin giderek kan kaybettiği aşikar.

Bu durum aslında yapımın da markajında. Diziyi ayağa kaldırmak ve ilgiyi yeniden çekmek için senaristler yeni ataklar yapmak için harekete geçti. Üç kuruş dizisine başarılı oyunculuğu ile büyük beğeni toplayan Sezin Akbaşoğulları dahil oldu. Bu yeni hikaye izleyiciyi ilerleyen bölümlerde çeker mi bilinmez ama 11. bölüm tüm kişilerde 10., AB ve ABC1 gruplarında ise 9.’luk elde edebildi.

Bu şekilde giderse Üç Kuruş dizisi için 2. sezon zor görünüyor! Ancak henüz ekrandaki yolculuğu yeni başlamış sayılır. Hala şansı var dizinin. Çukur dizisi kadar büyük heyecan yaşatamasa da ekranın farklı yapımlarından olan Üç Kuruş dizisinin izleyenleri dizinin bitmesini istemiyor ve şimdiden düşük reytingler nedeniyle kaygılanmaya başladı bile!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler