SON DAKİKA
18 Nisan 2019 13:20

SON HABERLER

Ufak Tefek Cinayetler 33. Bölüm 2. Fragman Yayınlandı!

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yeni sezonunda yeni görüntüler geldi. 33. bölümle birlikte izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan dizi 18 Eylül salı akşamı saat 20.00’de başlıyor. Mert Fırat, Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil ve Tülin Özen’in başrollerinde yer aldığı diziye 2 önemli isim katılmıştı. Osman Sonant ve Ushan Çakır’ın katılmasıyla dizi daha da renkli olacak. Ushan Çakır’ın gelişiyle Sarmaşık’ta her şey değişecek… Çakır, oyunculuk noktasında da sezonun en çok merak edilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler’de Emre Çelen karakterine hayat verecek.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Her şey açığa çıkıyor! Parti başladı, davetliler yerlerini aldı ve korkunç cinayete resmen saatler kaldı! Bu partide sadece güzel müzik, keyifli ortam ve lezzetli atıştırmalıklar yok; kanlı hesaplaşmalar, can acıtan yüzleşmeler ve cinayete varan bir kavga var! Bazı cinayet planları bozuluyor ama yolda yenileri kuruluyor ve cinayet anı yaklaştıkça ortalık iyice karışıyor. Soruşturma tüm hızıyla devam ediyor ve Sarmaşık vakasıyla bağlantılı ikinci cinayetin şaşırtıcı ayrıntıları da ortaya çıkıyor.

Yönetmenliğini Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer’in üstlendiği, senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı, sezonun iddialı dizisi “Ufak Tefek Cinayetler” Star TV’de yolculuğuna devam ediyor.Ufak Tefek Cinayetler 2. sezonuyla 18 Eylül’de başlıyor!

İlgili Haberler