SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 09:54

SON HABERLER

Ufak Tefek Cinayetler 34. bölüm 1. fragmanında ortaya çıkan yeni durum!

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 2. sezonu 18 Eylül Salı akşamı başladı… Dizi yeni sezona fırtına gibi bir başlangıç yaptı. Osman Sonant ile Ushan Çakır’ın da diziye katılmasıyla hem karakterler arttı hem de dizinin hikayesiyle ilgili yenilikler yaşandı… 33. bölümüyle ekrana gelen dizi, izleyicinin kafasını çok karıştıran sahnelerle yayındaydı. Geçmiş ve şimdiki zaman arasında gidip gelen sahnelerde, diziye yeni katılan Osman Sonant’ın oynadığı Kerim Adil Sağlam’ın aslında Merve’nin lisedeki aşkı olduğunu ve zengin bir ailenin çocuğu diye onunla birlikte olduğunu fakat babası iflas edince ondan ayrılıp Serhan’la birlikte olduğunu gördü izleyiciler.

Baş rollerini Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil ve Tülin Özen’in paylaştığı dizinin 34. bölümü 25 Eylül Salı günü izleyicilerle buluşacak. Yeni bölümde neler olacağının ilk detaylarını videoda bulabilirsiniz…

34. bölümden ekrana gelen ilk sahnede ise, yıllar sonra kimsenin bilmediği bu aşık adam Merve’nin karşısına çıkıp, Sarmaşık’ta birlikte yaşamayı teklif etti.

Merve’nin Oya’ya şantaj yaptığı için vermek zorunda kaldığı ev, şimdi Kerim’in olmuştu.

Kerim, o evde Serhan’ı bırakıp gelip kendisiyle kalmasını istedi Merve’nin. Merve ise Serhan’la eski günlerine döneceğini ve o evi alıp yeniden kızlarıyla birlikte orada oturacaklarını söyleyerek Kerim’e rest çekti.

Kraliçe Merve, yeniden Sarmaşık’ta hükümdarlığını ilan etmeye kararlı ancak bu kez çok dişli bir rakibi var! Kerim Adil Sağlam ve Merve arasında çok çetin savaşlar yaşanacağının bir işaretiydi yeni bölümden ilk sahne.

Yönetmenliğini Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer’in üstlendiği, senaryosunu Meriç Acemi’nin yazdığı, yeni sezonun da iddialı dizisi “Ufak Tefek Cinayetler” Star TV’de yolculuğuna devam ediyor.

İlgili Haberler