Ana sayfa Sosyal Medya Ünlü komedyen Ata Demirer hamama girdi terledi!

Ünlü komedyen Ata Demirer hamama girdi terledi!

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Ünlü komedyen Ata Demirer’in Bursa Bülbülü filminin çekimleri Bursa’da devam ediyor.

Filmin setinden sosyal medyada sık sık paylaşımlarda bulunan Ata Demirer’den bu defa farklı bir fotoğraf geldi. Ata Demirer hamama girdi, pozlarını da instagram hesabından paylaştı.

Filmin kadrosunda yer alan oyuncu Celil Nalçakan da fotoğrafa yorum yapmadan duramadı. Ünlü oyuncu paylaşıma;  “Ya hahahahhahah! Bekleyemedin yarını ustacım.” yorumunu yaptı.

Çekimleri Bursa’da gerçekleştirilen BKM yapımı Bursa Bülbülü filminin kadrosunda, Ata Demirer’e Melek Baykal, Celil Nalçakan, Toygan Avanoğlu, Seda Türkmen, Özge Özacar, Emre Şen, Aycan Koptur ve Seçil Mutluoğuz  ile birlikte şarkıcı Hakan Altun da eşlik ediyor.

Ata Demirer’in senaryosunu pandemi döneminde yazdığı Bursa Bülbülü’nde 1980’lerde geçen bir Bursa hikayesi anlatılıyor. Ata Demirer filmde ‘Cengiz Sezen’ isimli bir karaktere hayat veriyor. Bursa Bülbülü, 1980’li yıllarda komedyenin doğup büyüdüğü Bursa’da geçen bir müzikal olacak.

Komedyenin sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflar filmi merakla bekleyen hayranları arasında heyecan yaratıyor. Ata Demirer son paylaşımında canlandırdığı karakterin fotoğrafını yayınlayarak, ‘Cengiz Sezen abiniz mahalleye iyi sabahlar diler’ yazdı.

Yönetmenliğini Hakan Algül’ün yaptığı film için, Bursa’da doğan, çocukluk ve gençlik dönemi 80’li yıllarda geçen oyuncunun geçmişine dair anılardan yola çıktığını tahmin etmek çok zor değil.