SON DAKİKA
6 Şubat 2023 21:43

SON HABERLER

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç’ın el attığı yeni işi duyunca şaşıracaksınız!…

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Tasarıma da el atan ekranların güzel yüzü ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç, yaz aylarını iş ile tatil arasında gidip gelerek geçiriyor.

Kendi markasıyla tasarım yapan ve birbirinden farklı mayo- bikini koleksiyonu hazırlayan güzel oyuncunun takı tasarımına da başladığının haberini vermiştik. Oyuncunun yeni bir işe daha el attığını yakın arkadaşı Özge Özpirinçci açıkladı.

En iyi arkadaşı Berrak Tüzünataç’tan güzel cümlelerle söz eden Özge Özpirinçci, “Hayatta birçok konuda benim diğer yarım gibi tanımlıyorum onu. Aynı mesleği yapan iki kadının bu kadar iyi anlaşması az görülen bir şey. O benim içimdeki amazon savaşçım” diye konuştu.5 aylık hamile olan ve kız çocuğu bekleyen Özge Özpirinçci, arkadaşı Berrak Tüzünataç’ın kızı için hediyeler almaya başladığını belirterek, “Doğmamış bebeğe bikini aldı. Bebek bikinisinin ne kadar zor bulunan bir şey olduğunu anlayınca bebek bikinisi sektörüne el attı” açıklamasını yaptı.

Berrak Tüzünataç kendi mayo ve bikini tasarımlarını da zaman zaman kendi instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla sergiliyor. Bronz teni ve fit vücudu ile dikkat çeken oyuncu yaz tatilinin ne kadar neşeli geçtiğini de paylaşımlarına yansıtıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler