Ana sayfa Dizi Haberleri Üst üste finallerden sonra Keremcem’in dizi tercihleri sorgulanmayı hak ediyor!

Üst üste finallerden sonra Keremcem’in dizi tercihleri sorgulanmayı hak ediyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Keremcem, müzik ile oyunculuğu iç içe götüren isimlerden birisi. Geniş bir hayran kitlesi bulunan oyuncu, uzun süredir de ekranda farklı projelerle yer alıyor. 2005 yılından itibaren oyuncu olarak ortaya çıkan Keremcem, birbiri ardına projelerde yer alarak dikkatleri üzerine çekti.

Çeşitli dizilerde birbiri ardına rol alması ile birlikte Keremcem’i hem dizilerde hem de müzisyen kimliği ile tanıyanlar hızla arttı. Oyuncunun öne çıktığı proje kuşkusuz ki 2014 ile 2017 yılları arasında çok geniş bir izleyici kitlesini etkileyen dram yapımı olan O Hayat Benim projesiydi. Bu dizide Ezgi Asaroğlu ile başrolü paylaşan Keremcem, unutulmazlar arasına da katıldı. Ardından İki Yalancı, Aşk ve Mavi dizilerinde yer alan oyuncu, 2019’da ise Kimse Bilmez isimli atv dizisinin başrolündeydi.

O Hayat Benim dizisindeki büyük başarısından sonra oyuncunun yer aldığı projeler o kadar da çok ses getirmedi. Pandemi döneminde bir süre müzik kariyerinde ilerlemeyi tercih eden ve oyunculuğa ara veren Keremcem, yaz döneminde ise sürpriz yaparak Gül Masalı dizisine sonradan dahil oldu. Tabii ki uzun sürmeyen bu projenin ardından şimdi de Başım Belada isimli diziyle atv ekranında yeniden izleyicilerin karşısına çıktı.

Merih Öztürk ile başrolü paylaşan Keremcem, çok farklı bir karakter ve hikaye ile izleyicilerinin karşısına çıkmış olsa da reytingler hiç iyi değil. İlk iki bölüm sonuçlarına bakılınca birçok kişi dizinin uzun sürmeyeceğini anladı.

atv’nin 5. bölümde final yapma kararı aldığı yönünde haberler de ortaya çıktı ve Keremcem hayranları bir kez daha hüsrana uğradı.

Oyuncunun, 2017 yılında O Hayat Benim dizisi ile müthiş bir çıkış yaşamasının ardından gelen dizilerinin o kadar çok etkili olmaması, proje seçimleri konusunda bir sıkıntı olduğunu da gösteriyor.

Son yıllarda her ne kadar Kimse Bilmez dizisi de iyi bir hikaye olmasına rağmen, ulaşabildiği kitle yine sınırlı kalmıştı.

Sonuç olarak, Keremcem’in proje seçimleri ile ilgili daha iyi değerlendirme yapmasının kariyeri için ne kadar önemli olduğu bir kez daha ortaya çıktı.