Ana sayfa Sosyal Medya Yüz Yıllık Mucize dizisiyle setlere geri dönen Ebru Şahin’in yeni imajı herkesin diline düştü!

Yüz Yıllık Mucize dizisiyle setlere geri dönen Ebru Şahin’in yeni imajı herkesin diline düştü!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Ebru Şahin, Birkan Sokullu ile birlikte Yüz Yıllık Mucize isimli dizinin başrolünde bulunuyor. Star TV ekranında perşembe akşamları yayınlanacak olan dizi merakla beklenirken, Harika karakterini canlandıracak olan oyuncu da yepyeni bir imaj ve hikaye ile hayranlarının karşısına çıkacak.

Heyecanlı olan ve Destan gibi çok zorlu bir hikayeden sonra farklı bir karakter ile setlere dönüş yapan Ebru Şahin, yepyeni bir başlangıç gerçekleştiriyor. Oyuncu bu süreçte imajını da yeniledi. Düz saçları ile instagram’da son halini paylaşan Ebru Şahin’e binlerce beğeni yapılırken, çok sayıda da iltifat içerikli yorum geldi.

Ebru Şahin’in kocası Cedi Osman, ilk iltifat yapanlardandı… Cedi Osman, “Tatlı gülüş pek yaraşır, gözleri ömre bedel” şeklinde mesajla eşine kalp yolladı. Ebru Şahin de kalp ve utanma emojileri ile aşkına yanıt verdi.

Yüz Yıllık Mucize dizisiyle setlere geri dönen Ebru Şahin'in yeni imajı herkesin diline düştü! 7

Ebru Şahin’in hayranları da son halini çok beğendiklerini belirten binlerce yorumda bulundu. Takipçileri, “Güzelliğin her şeyi gölgede bırakmış” diyerek iltifat etti.

Özellikle yurt dışında çok geniş bir hayran kitlesi bulunan Ebru Şahin’e farklı dillerden de çok sayıda yorum geliyor ve oyuncunun uluslararası anlamda ne kadar popüler hale geldiği de bu yorumların çeşitliliğinden anlaşılıyor.

4.2 milyon takipçisi ile instagram’da hızla hayran kitlesini artıran Ebru Şahin’in kıvırcık saçlarını daha çok sevdiğini belirten takipçileri de çok fazla…

Ünlü oyuncunun yeni dizisindeki Harika karakterinin kıvırcık saçları ile dikkat çekeceğini belirtelim.