Ana sayfa Sosyal Medya Usta oyuncu Bennu Yıldırımlar Londra’da bakın hangi ünlü oyuncu arkadaşıyla buluştu!..

Usta oyuncu Bennu Yıldırımlar Londra’da bakın hangi ünlü oyuncu arkadaşıyla buluştu!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay -Bir süredir Londra’da olan usta oyuncu Bennu Yıldırımlar, uzun bir süredir Galler’de yaşayan oyuncu arkadaşı Mehmet Ali Alabora ile bir araya geldi

Buluşma sonrası fotoğraflarını instagram hesabında yayınlayan Bennu Yıldırımlar fotoğrafın altına; “Taze bir #tbt … Dün akşam buluştuk, sohbet edip gülüştük… Kahkahalarımız hiç eksik olmasın” notunu düştü.

Bennu Yıldırım’ın paylaşımı Mehmet Ali Alabora’yı özleyen hayranlarını da sevindirdi. Fotoğrafın altına pek çok ünlü isim de yorum yaptı.

Usta oyuncu Bennu Yıldırımlar Londra'da bakın hangi ünlü oyuncu arkadaşıyla buluştu!.. 7

Kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum alan paylaşıma, oyuncu Berna Laçin, “Sevgililer ikinize de” yorumunu yaptı. 1999-2002 yılları arasında yayınlanan ve Meltem Cumbul’la başrolü paylaştığı Yılan Hikayesi adlı diziyle ünlenen oyuncu Memet Ali Alabora uzun yıllardır İngiltere’de yaşıyor. Oyuncu Meltem Cumbul da geçtiğimiz nisan ayında Londra’da eski rol arkadaşı ile buluşarak fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınlamıştı.

Mehmet Ali Alabora en son meslektaşı eşi Pınar Öğün’den ayrıldığı haberi ile gündeme gelmişti. 2009’da Ankara Tren Garı’nda aile bireylerinin katıldığı nikah töreni ile dünya evine giren çift evliliklerini geçtiğimiz yıl noktaladı. Ayrıldıkları haberini sosyal medyadan duyuran çift, arkadaş kalma kararı alarak yollarını ayırdıklarını ifade etmişlerdi.