Ana sayfa Sosyal Medya Usta oyuncu Perihan Savaş’ın çifte mutluluğu!

Usta oyuncu Perihan Savaş’ın çifte mutluluğu!

tarafından sevda

Televizyogazetesi.com/Detay –Fox TV’nin İyilik dizisinde Hatice Şendil ve İsmail Demirci ile birlikte rol alan usta oyuncu Perihan Savaş çifte mutluluk yaşıyor.  Perihan Savaş’ın Yılmaz Zafer ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Savaş Zafer geçtiğimiz aylarda evlilik yolunda ilk adımı atmıştı.

Savaş Zafer, sevgilisi Melis Ketenci ile nişanlandı. Perihan Savaş, oğlu ve gelini ile mutlu karesini sosyal medya hesabından da paylaştı. Usta oyuncunun fotoğrafları hayranları tarafından birçok beğeni ve yorum aldı.

Perihan Savaş’ın oğlu Savaş Zafer, nişanlanmasının ardından geçtiğimiz günlerde vatani görevini yapmak üzere İskenderun’a gitti.

Usta oyuncu Perihan Savaş'ın çifte mutluluğu! 7

Savaş Zafer’in İskenderun’da sürpriz bir misafiri vardı. Nişanlısı Melis Ketenci, doğum gününde Zafer’e sürpriz yaparak İskenderun’a gitti.

Nişanlısını karşısında görünce şoke olan Savaş Zafer, onunla birlikte pastasının mumlarını üfledi. Nişanlılar sonra da Zafer’in ablası Zübeyde Melek Akkaş’ı görüntülü arayarak, mutluluklarına ortak etti.

Perihan Savaş ta bu anları instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Ünlü oyuncu oğlu ve gelininin fotoğraflarına “Kuzularım! Melis de asker” notunu düştü.

Perihan Savaş, 1987’de meslektaşı Yılmaz Zafer ile nikah masasına oturmuştu. Ancak Yılmaz Zafer, 1995 yılında geçirdiği kalp krizi sebebiyle hayata veda etmişti.