Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Uyanış Büyük Selçuklu’da büyük çıkış yapan Ekin Koç’un dizi kararı bekleniyor!

Uyanış Büyük Selçuklu’da büyük çıkış yapan Ekin Koç’un dizi kararı bekleniyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay — Ünlü oyuncu Ekin Koç, Uyanış Büyük Selçuklu isimli tarihi dizide Ahmet Sencer karakteri ile kalpleri kazandı. Hem karakterin hikayesi hem de Ekin Koç’ün güçlü performansı dizi hayranlarını adeta mest etmişti.

Ünlü oyuncu ilk sezonun ardından projeye mecburen veda etti. Artık Alp Arslan’ın hikayesi anlatılacağı için Ekin Koç, yeni sezon için yeni dizi tekliflerini değerlendirmek durumunda… Birçok teklif aldığı belirtilen oyuncu için ismi en çok dile getirilen proje Elbet Bir Gün isimli yapım oldu.

Sinem Ünsal ve Şebnem Bozoklu’nun abla-kardeş karakterlerini canlandırdığı dizi Fox TV’de yayınlanacak. Gül Oğuz’un yönetmenliğini yaptığı dizi için görüşme halindeki isimlerden birisinin de Ekin Koç olduğu kulislere yansımıştı. Oyuncunun hayranları yeni sezonda bir dram yapımında Ekin Koç’u görmek istediklerini belirten birçok yorum paylaşıyor.

Özellikle de Mucize Doktor dizisinde Nazlı karakteri ile bir hayli öne çıkan Sinem Ünsal ile Ekin Koç ikilisinin iyi bir dizi çifti olabileceği değerlendirmeleri de var… Sosyal medyada hayranlar ikilinin resimlerini bir araya getirerek şimdiden paylaşımlar yapmaya ve iyi bir uyum sağlayacaklarını yazmaya başladılar bile.

Uyanış Büyük Selçuklu'da büyük çıkış yapan Ekin Koç'un dizi kararı bekleniyor! 30

Ekin Koç’un diziyle ilgili kararını bekleyen hayranları, Most Yapım tarafından hazırlıkları devam eden dizinin hikayesini de çok merak ediyor. İki kız kardeşin çarpıcı hayat hikayesinin izleyicilerle buluşacağı dizi için Ağustos ayında çekimlerin başlaması bekleniyor.

Dizinin hikayesine yönelik olarak bazı bilgiler de var, hikayenin genel çerçevesi ile ilgili son bilgiler şöyle:

Anadolu’da küçük bir kasabada küçük bir ev, yerine yenisi yapılması için yıkılır. Ancak yıkım sırasında korkunç bir durum ortaya çıkar. Evde beş ceset bulunur. Ailelerinden ayrı olan ve birbiriyle görüşmeyen iki kız kardeş haberlerde görünce çocukluklarının geçtiği evi tanırlar ve büyük bir yıkım yaşarlar. İki kardeşten biri zengin bir hayat sürerken diğeri son derece fakirdir. Bu olay üzerine iki kardeş yeniden bir araya gelir ve geçmişe yönelik hesaplaşmalara başlar.