Ana sayfa Dizi Haberleri Vahide Perçin’in yeni dizisi Hakime Hanım’ın oyuncu kadrosu parmak ısırtıyor!

Vahide Perçin’in yeni dizisi Hakime Hanım’ın oyuncu kadrosu parmak ısırtıyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Hukuk temalı dizileri bir yenisi daha eklenecek ve Hakime Hanım, gelecek sezon atv ekranında izleyicilerle buluşacak. Dizinin başrolünde yer alan Vahide Perçin’de uzun bir aradan sonra yeniden atv ekranında hayranları ile buluşacak.

Hatırlanacağı üzere ünlü oyuncu, dördüncü sezonu ile finale giden Bir Zamanlar Çukurova dizisinin üçüncü sezonunun ortasında hikayeye veda etmişti. Hünkar karakteri ile hala hafızalarda yer alan usta oyuncu, kendisine gelen birçok teklif arasında güçlü bir kadın hikayesini tercih etti.

Hakime Hanım ismi ile de zaten bir hukuk dizisi olduğunu gösteriyor. Özellikle Yargı’nın Kanal D ekranında müthiş bir çıkış yapması ile birlikte yapımcıların bu tür yapımlara olan ilgisi arttı. Your Honor isimli ABD dizisinden uyarlanan Hakim dizisiyle beklediği ilgiyi göremeyen atv, yine de bir başka hukuk dizisi daha yapma kararı aldı.

Vahide Perçin’in başrolündeki dizinin diğer oyuncu kadrosu da yavaş yavaş belirleniyor… Cem Davran’ın başrol erkek oyuncusu olacağı ortaya çıkarken, Feyza Sevil Güngör de dizinin yeni isimlerinden birisi oldu. Cem Davran hikayede kadın hakimin kocasına ve Feyza Sevil Güngör de bu hakimin kızını canlandıracak.

Vahide Perçin'in yeni dizisi Hakime Hanım'ın oyuncu kadrosu parmak ısırtıyor! 20

Kaan Yıldırım’ın da Mevlana isimli TRT Dijital dizisinin çekimlerini tamamlamasının ardından projeye dahil olduğu ortaya çıktı. Cem Sürgit’in yanı sıra kadroya katılan bir diğer isim ise Yusuf Çim oldu…

En son Hayaller ve Hayatlar dizisinde başrolde yer alan Yusuf Çim, bu dizinin çekimlerinin tamamlanmasının ardından, Hakime Hanım dizisi için yapılan teklifi kabul etti.

Yusuf Çim de hikayede kadın hakimin oğlu olarak izleyici karşısına çıkacak.

Vahide Perçin'in yeni dizisi Hakime Hanım'ın oyuncu kadrosu parmak ısırtıyor! 21

Görüldüğü üzere büyük bir prodüksiyon ile hazırlanmakta olan Hakime Hanım dizisinde birbirinden etkili ve başarılı oyuncular yer alıyor. Kadroya yeni isimlerin daha katılacağı ve yaz aylarında da çekimlerin başlayacağı gelen bilgiler arasında bulunuyor.