SON DAKİKA
16 Haziran 2019 00:20

SON HABERLER

Vahide’ye eşi sahip çıktı, annesi bozuldu! Gelinim Mutfakta 313. Bölüm

Gelinim Mutfakta 313. Bölümde Vahide’nin eşi Kemal Bey programa, annesi Güller Hanım ve eşi arasında geçen sorun için tarafını seçtiğinden bahseden bir video mesaj yolladı!

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Fatih Ürek’in sunduğu programda dün Vahide ile kayınvalidesi Güller hanım arasındaki tartışma, bugün Vahide’nin eşinin açıklamasıyla başka bir yöne kaydı!

Vahide ve kaynanası Güller Hanım bir önceki bölümde tartışmışlardı. Vahide bu yüzden ağlayıp stüdyodan dışarı çıkmıştı. Gelin ve kaynana arasındaki tartışma için Fatih Ürek, Vahide’nin eşi Kemal Beyden bir mesaj yollamasını istemişti.

Bu isteği kırmayan Kemal Bey tarafını seçtiği bir mesaj yolladı. Eşi ve annesi arasında yaşanan sorun üzerine tüm samimiyetiyle açıklamalarda bulundu.

Vahide’nin eşi, “Annem’in Vahide’ye sert tepkisi beni çok üzdü. Ben annemi çok seviyorum ama artık benim bir ailem var. Vahide annemin gelini değil kızı oldu. Yaptıkları da bunu ifade ediyor. Vahide’yi üzme. Onu üzersen beni de üzersin. Annemin adına ben senden özür diliyorum” diye konuştu.

Ayrıntıları videodan izleyebilirsiniz…

İlgili Haberler