Ana sayfa Dizi Haberleri Vallahi yasak! Demet Özdemir yeni dizisi için her söylediği kelime sonrası uyarı alıyor!

Vallahi yasak! Demet Özdemir yeni dizisi için her söylediği kelime sonrası uyarı alıyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Demet Özdemir, Disney Plus platformunda izleyicilerle buluşacağı yeni dizisi için çalışmalara başladı. Sevgilisi Oğuzhan Koç ile birlikte görüntülenen oyuncu, cilt bakımı yaptırdı ve çalışmaların da başladığını söyledi.

Buğra Gülsoy ve Hafsanur Sancaktutan’ın da başrollerinde yer aldığı Dünyayla Benim Aramda isimli yeni dizi heyecanla bekleniyor. Tekrar romantik komedi dizilerine dönüş yapan ünlü oyuncu, bir derginin patronu İlkin karakteri ile hayranlarının karşısına çıkacak.

Buğra Gülsoy’un canlandırdığı Tolga ile İlkin aşk yaşıyor ama İlkin’in sevgilisini test etmek istemesi ile dizinin eğlenceli hikayesi başlayacak. Hafsanur Sancaktutan da Sinem karakterini canlandıracak. İlkin’in sevgilisine yaptığı testte Sinem, Tolga’yı etkilemeye çalışacak ve işler fazlasıyla karışacak.

Demet Özdemir yeni dizisi için muhabirlerin sordukları soruları ile yanıtlamıyor. Oyuncu, “Çalışmalar başladı diyelim. O kadar. Vallahi yasak. Ben her kelimeden sonra telefon alıyorum. O yüzden güzel, her şey yolunda” açıklamasını yaptı.

Demet Özdemir’in bugüne kadar ısrarlı sorular karşısında Dünyayla Benim Aramda isimli projeden hiçbir bilgi vermemesi ve küçük detaylar paylaşınca da uyarı telefonları aldığı bu sözleriyle ortaya çıktı.

Ünlü oyuncu, her şeyin yolunda olduğunu ve güzel gittiğini söylemek dışında yeni dizisi hakkında hiçbir detaydan bahsedemiyor.

Oyuncu bugüne kadar gazeteciler ile çok yakın olduğu ve her soruya yanıt vermek isteyen birisi olduğu için de kendisini bilgi vermemek için zorladığı gözlemleniyor.

Demet Özdemir proje hakkında çok ufak bir detay bile verse uyarı telefonları aldığını da belirterek, gazetecilerden anlayış bekliyor.