Ana sayfa Dizi Haberleri Ve Çağatay Ulusoy’un ismi değişen dizisi Terzi’deki partneri belli oldu!

Ve Çağatay Ulusoy’un ismi değişen dizisi Terzi’deki partneri belli oldu!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – Önce tv8’de yayınlanması beklenen Süslü Korkuluk dizisi, tanıtımları dönmesine karşın anlaşmazlık yaşanınca Netflix’e geçti. Alina Boz ile Çağatay Ulusoy’un partner olması bekleniyordu. Boz, projeden ayrıldı. Yerine Esra Bilgiç’e teklif gitti.

Süslü Korkuluk isimli dizideki başrol kadın oyuncu olarak Esra Bilgiç’in ismi anıldı. Ancak sonradan Esra Bilgiç’in anlaşma şartlarını beğenmediği ve teklifi kabul etmediği öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde dizinin isminin de değiştiği öğrenildi. Buna göre Terzi olarak değiştirildi Süslü Korkuluk dizisinin adı.

Çağatay Ulusoy ile başrolde oynayacak isim de nihayet belli oldu. Alina Boz ve Esra Bilgiç kadar popüler bir isim olmasa da oyunculuğu ile dikkat çeken Şifanur Gül, Terzi’nin kadın başrolü oldu.

27 yaşındaki Şifanur Gül, Ankara Üniversitesi Devlet Tiyatrosu Oyunculuk Anabilim Dalı mezunu okullu bir isim. 2019’da yayınlanan Sevdim Seni Bir Kere dizisiyle setlere adım atan Şifanur Gül, TRT 1 dizisi Uyanış: Büyük Selçuklu’da oynadığı Gülperi karakteri ile dikkatleri çekti.

Ardından romantik komedi dizisi Cam Tavanlar, sonrasında Benim Adım Melek dizisinde oynadı. En son tv8’in sevilen dizisi Kırmızı Oda’daki Firuzan karakteriyle de tanınıyor.

Şifanur Gül’ün meslek hayatında bir dönüm noktası olması beklenen Terzi dizisinde Çağatay Ulusoy ile partnerliği şimdiden merak konusu. Dizide Terzi Peyami’ye Çağatay Ulusoy, gelinlik diktirmek için dükkanına gelen ve aşık olduğu Esvet’e de Şifanur Gül hayat verecek.

Yapımcılığını OGM Pictures’ın, yönetmenliğini de Cem Karcı’nın üstlendiği Terzi dizisi Netflix’te üç sezonun garantisini aldı, anlaşmayı imzaladı. Netflix için çok sıra dışı olan bu anlaşmaya göre Terzi üç sezon bir kerede çekilecek. Yani dizi Netflix gibi çok güçlü bir yayın kuruluşunu prensiplerinin dışına çıkarmayı başardı. Bu durum herkesin diziyle ilgili merakını daha da artırdı.