Ana sayfa Sosyal Medya Ve Yargı dizisi başlıyor! 35. bölümden gelen sahneler, Ceylin’in tavrına sinir olanların içinin yağını eritti!

Ve Yargı dizisi başlıyor! 35. bölümden gelen sahneler, Ceylin’in tavrına sinir olanların içinin yağını eritti!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Kanal D’nin geçtiğimiz sezona damgasını vuran dizisi Yargı’nın yeni sezonundan ilk görüntüler yayınlandı. Dizinin 18 Eylül akşamı yeni sezona başlayacağının duyulmasından sonra dizinin sadık izleyenleri heyecanla beklemeye başladı. 34. bölümüyle sezon finali yapan ve izleyiciyi büyük merakta bırakan Yargı dizisinden gelen ilk görüntüler ise diziyi takip edenlerin ilginç mesajlarıyla dikkatleri çekti!

Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu ile birlikte Mehmet Ak, Uğur Aslan, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat gibi hepsi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Yargı dizisi, yeni sezona bu akşam başlıyor! 35. bölümden gelen ön izlemede Ceylin ve Ilgaz’ın bir dava yüzünden birbirleriyle tartıştıkları görülüyor.

Sezon finalinde evlendikleri görülen çiftin sonradan başlarına ne geleceği büyük merak konusu olmuştu. Ceylin’in Ilgaz’ın katili olduğu şüphesiyle gözaltına alınması ve onun şok içinde başka birini öldürdüğünü söyleyip sinir krizi geçirdiği sahneler herkesi şaşırtmıştı. Olayların nasıl buraya geldiğini yeni sezonda hep birlikte izleyeceğiz. Ancak senarist Sema Ergenekon’un izleyenlere çok farklı sürprizler hazırladığı da yeni sezondan gelen ilk görüntülerde görülüyor.

Ceylin ve Ilgaz, bir davanın tanığı yüzünden tartışıyorlar. Avukatları olarak kaybolan çocuğun bulunmasının ardından olayların arkasını araştırmak istiyor Ceylin. Ancak içinde cinayetin de olduğu bir davanın tek tanığı olan küçük çocuğun korunması için Ilgaz Ceylin’i bu araştırmacı tavrından vazgeçirmek istiyor. İkili arasında yaşanan diyalog ise izleyenlerden ilginç bir tepki aldı!

Ve Yargı dizisi başlıyor! 35. bölümden gelen sahneler, Ceylin'in tavrına sinir olanların içinin yağını eritti! 12

35. bölümden gelen ön izlemede Ceylin, “Müjde abla gelip Mehmet Can’ın kaybolduğunu söylediğinde her yerde aradım onu. Emniyette yattım neredeyse ve bunu en iyi sen biliyorsun. Şimdi Mehmet Can bulundu diye öyle yüz üstü bırakıp gidemem onları. Kim yaptı? Yani hayatı neden tehlikede, bu cesetlerle ne alakası var? Bunların hepsini öğrenmem lazım. Yani sevgilim, eğer biri bırakacaksa üzgünüm ama bu sensin” diye konuşuyor.

Ceylin’in bu tavrı karşısında ise Ilgaz, “Emeğini gördüm, takdir de ettim. Yapabileceğin her şeyi eksiksiz yapmışsın ama onu koruyamazsın Ceylin. Gerisi bizim işimiz.. Belli ki bu olay büyük. Çocuk yaşayan tek tanığımız. Atanan savcısı da benim, tek tanık atanan savcsıı benim ve kolluğun görevi dosyayı devretmeyeceğim” diyerek vazgeçirmeye çalışıyor.

Ilgaz’ın Ceylin’in gergin hali karşısında “Burada kimle konuşuyorum? Karım olarak konuşuyorsan özür dilerim sevdiğim ama devretmeyeceğim, yok avukat olarak karşımdaysanız bir daha bana ne yapacağımı, bu ses tonuyla ve dikte ederek söyleme” sözleri, sosyal medyada izleyenlerin adeta içinin yağlarını eritti!

Ceylin’in her zaman burnunun dikine gittiği halleri, kimi zaman davaların üzerine giderek açtığı sorunları hatırlatan izleyiciler, Ilgaz’ın bu net tavrından çok hoşlanmış görünüyor. Bakalım bu tartışmanın sonu nereye varacak? Ceylin, Ilgaz’ı dinleyecek mi yoksa her zamanki fevri halleriyle davayı zora mı sokacak? Yeni bölümü heyecanla beklenen diziye gelen yorumları aşağıda görebilirsiniz…

Ve Yargı dizisi başlıyor! 35. bölümden gelen sahneler, Ceylin'in tavrına sinir olanların içinin yağını eritti! 13

Ve Yargı dizisi başlıyor! 35. bölümden gelen sahneler, Ceylin'in tavrına sinir olanların içinin yağını eritti! 14

Ve Yargı dizisi başlıyor! 35. bölümden gelen sahneler, Ceylin'in tavrına sinir olanların içinin yağını eritti! 15

Ve Yargı dizisi başlıyor! 35. bölümden gelen sahneler, Ceylin'in tavrına sinir olanların içinin yağını eritti! 16

Ve Yargı dizisi başlıyor! 35. bölümden gelen sahneler, Ceylin'in tavrına sinir olanların içinin yağını eritti! 17