SON DAKİKA
15 Ağustos 2022 00:13

SON HABERLER

Vuslat 12. bölüm 1. fragmanı izle!

Vuslat dizisi TRT1 ekranında pazartesi akşamları izleyicilerle buluşmakta. Tüm karakterlerin insana ait hallerini İbni Arabi’nin Satranc-ı Urefa oyunu ile anlatan “Vuslat”ın on birinci bölümünde yeni bir savaşın izleri vardı. Başrollerinde Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür, Pelin Uluksar gibi isimlerin de yer aldığı Vuslat dizisinin yeni bölümü merakla bekleniyor.

25 Mart Pazartesi akşamı dizinin karşısına geçmeden önce bilmeniz gerekenler 12. bölüm 1. fragmanında yer alıyor. Videodan dizinin yeni bölümünden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

TRT 1’in sevilen dizisi Vuslat’ın 11. ve yayınlanan son bölümünde yaşananlar nelerdi?

: Feride, Yalçın’a videoyu teslim etmekten son anda vazgeçer. Aziz’in evden taşınma haberi Perihan’ı çileden çıkartır. Kerem ile Sultan fotoğrafta gördükleri kişinin peşine düşerken, Yalçın’ı da beklenmedik bir sürpriz bekler. Kerem, karakola giderek komisere bir teklifte bulunur.

Fırat, hastalığı halen devam eden Aneta’yı eve getirir. Eve geri dönen Fırat evle ilgili yaşananların hepsini öğrenir. Perihan, Nehir ile Aziz’in nişanını yapmaya karar verir. Kerem Nehir ile birlikte yeni bir oyun oynar. Şirkette çok ciddi krizleri arka arkaya yaşan Aziz, Salih Baba’yı ziyaret eder.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler