Ana sayfa Dizi Fragmanları Vuslat 16. bölüm fragmanında Aziz cezaevinde ölümle burun buruna!

Vuslat 16. bölüm fragmanında Aziz cezaevinde ölümle burun buruna!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür, Ümit Kantarcılar, Gamze Süner Atay, Baran Bölükbaşı gibi isimlerin yer aldığı Vuslat dizisi TRT1 ekranlarının sevilen yapımlarından birisi… Dizinin 16. yeni bölümü 29 Nisan Pazartesi akşamı izleyicilerle buluşacak.

Yeni bölümde neler olacağı merakla beklenmekte.. Fragmanda önemli detaylar var. Aziz için her şey yeniden birbirine karışıyor… Aziz hapse düşüyor… Aziz’in fragmana yansıyan şu sözleri bir hayli dikkat çekici: “Anlamak ve yürümek zorundayım. Durduğum an kaldığım yer mezarım oluyor. Yanımdakiler de celladım.” Kadir Doğulu’nun canlandırdığı Aziz karakteri cezaevinde boğulmak isteniyor. Bu durumdan nasıl kurtulacak izleyiciler şimdiden merak içinde. Videodan 16. yeni bölümden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Peki Vuslat dizisinin 15. son bölümünde neler yaşanmıştı:

“Eğer savaşacaksam, düşmanımı görmem lazım”

Kendilerini kaçıranın kim olduğunu öğrenen Aziz, “Eğer savaşacaksam, düşmanımı görmem lazım” diyerek, Tahsin’den öğrendiği gerçek karşısında kaderine meydan okumaya karar verir.

Aziz, Salih’e yardım ettiği sırada yeni soru işaretleriyle karşı karşıya kalır. Her ziyaretinde gerçeğe doğru bir adım daha yaklaşırken, bulmak istediklerine daha dikkatli bakması gerektiğini Abdullah’ın yardımıyla kavramaya çalışacaktır.

Aziz nasıl bir oyunun içinde olduğunu öğrenmek için soluğu Tahsin’in yanında alır. Tahsin’in yıllar boyunca saklamak zorunda kaldığı ve en sonunda Aziz’e söylediği sır, Aziz’i geçmişin derinliklerine bakmak zorunda bırakır. Gördüklerinden hoşlanmayan Aziz için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Tüm bunlar olurken, tutunduğu umudun peşinden vazgeçmeden giden Kerem’in elde ettiği bilgiler onu annesine verdiği sözü tutmaya bir adım daha yaklaştırır. Feride kendi soru işaretlerinin peşine takılır.

Bütün yollar yine kolyesiyle ilgili gerçeği öğrenebileceği tek kişiye, yani Faik’e çıkar. Feride gerçekleri öğrenmeye çalışırken, Feride’nin kim olduğunu araştıran bir çift göz tarafından adım adım takip edildiğinden haberi yoktur.

Yolcu, Satranc-ı Urefa’da, “Hıyanet” adımına ilerlerken, herkes kendi ihanetinin peşinden sürüklenecektir. Aziz peşini bırakmayacak olan ve yüzleşmesi gereken gerçeği kabullenir. Aziz’in bu kararı, herkesin acı çekmesine ve Feride’ye veda etmesine sebep olacak olsa bile Feride’nin elinden bu karara saygı duymaktan başka bir şey gelmez.

İmkânsız bir aşkın içinde, kaderin kendilerine ördüğü ağlarla bağlanmaya başlayan ama aynı anda da çözülmeye çalışan iki kahramanımız verecekleri imtihanın henüz daha çok başındadır. Bu karmaşık ve sarp yolda ilerlemeye çalışırken, onları birbirlerine duydukları inanç bir arada tutacaktır.

“Vuslat” dizisi yeni bölümünde aşkla, beklenmeyen ayrılıklarla, çözülmeyi bekleyen sırlarıyla ve Salih Baba’nın güzel anlatımıyla evlerinize konuk olmaya geliyor…