SON DAKİKA
25 Mayıs 2019 06:10

SON HABERLER

Vuslat 19. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Aziz ve Sultan’ın sımsıcak ortamı!

TRT 1 izleyicilerinin büyük bir beğeni ile izlediği aşk yolculuğu Vuslat, 20 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00’da on dokuzuncu bölümüyle ekrana geliyor. Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür, Ümit Kantarcılar’ın başrollerinde yer aldığı Vuslat yine heyecanlı sahneleriyle dikkat çekecek.

Aziz, düşmanını yenmenin zaferini kutlayamadan, daha büyük bir oyuna dâhil olduğunu öğreniyor. Hayatına giren tüm yeni soru işaretlerine rağmen, verdiği karardan geri dönmüyor ve hayalindeki yemeğe, Feride’yle çıkmayı nihayet başarıyor. Yine iddialı olayları ekrana taşıyacak olan Vuslat dizisi, yeni bölümüyle TRT1 ekranında fırtınalar estirmeye devam ediyor.

Tüm karakterlerin insana ait hallerini İbni Arabi’nin Satranc-ı Urefa oyunu ile anlatan “Vuslat”ın 19. yeni bölümünde neler olacak;

“Kalp tutkumuzun kaynağıdır”

Kerem, Faik’in, Ceylan’a tepkisi karşısında, Çağlar ailesine taşları yerinden oynatacak yeni bir bilgiyle gelirken, Hasibe’nin fenalaşmasına sebep oluyor.

Sultan’ın gerçeklerle yüz yüze kalmasının ve babasına duyduğu öfkenin yankıları sürerken, Tahsin, Bülent’ten boşalan yere geçmek üzere kolları sıvıyor. Perihan duyduklarının karşısında Tahsin’e savaş açarken, Aziz’le arasındaki ipler Feride yüzünden iyice geriliyor.

Antikacıda yaşanan beklenmedik bir olay sonucu, Salih Baba bu haftaki sohbetinde “kalp” ten bahsediyor, mahallede verilen geleneksel iftar yemeği, gencini yaşlısını, zenginini, yoksulunu bir araya getirerek Ramazan ayının maneviyatıyla herkesi kucaklıyor. Aziz ve Sultan kendini sımsıcak bir ortamın içinde buluyor.

“Vuslat” dizisi yeni bölümünde değişen dengelerle, başlayan yeni hesaplaşmalarla, yaşanılacak büyük şaşkınlıklarıyla, iftar sofralarının sıcaklığıyla ve Salih Baba’nın huzurlu anlatımıyla evlerinize konuk olmaya geliyor…

İlgili Haberler