Ana sayfa Dizi Fragmanları Vuslat 29. bölüm 2. fragmanı; Antikacıdan beri hiçbir şey Aziz’in kontrolünde değil

Vuslat 29. bölüm 2. fragmanı; Antikacıdan beri hiçbir şey Aziz’in kontrolünde değil

tarafından ker_def

Aziz, sırlara ulaşma yolunda ilerliyor… Vuslat dizisinin 29. bölümü izleyicilerle 18 Kasım Pazartesi günü ekranlardaki yerini alacak. TRT1’de yayınlanacak olan dizinin yeni bölümünden bilgiler geldi.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve imkansız bir aşk yolculuğunu konu alan “Vuslat” dizisi, 18 Kasım Pazartesi akşamı yirmi dokuzuncu bölümüyle ekranlara gelecek.

Yeni bölümü merakla ve heyecanla beklenen sevilen dizi “Vuslat”ta bu hafta; Aziz, sırlara ulaşma yolunda ilerlemeye başladıktan sonra büyük bir gizemin içinde kaldığını görür. Şüpheleri derinleşir. Artık duyduklarına ve gördüklerine inanamaz hale gelir. Aziz, bütün bildiklerini tekrar gözden geçirmesi gerektiği bir sürecin içine girer. Bu sürecin Aziz’i nereye götüreceği, Feride’nin dahi çözemediği büyük bir muammaya dönüşür.

Vuslat 29.bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Diziden yeni görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

29.bölümde yaşanacakların detayı şöyle:

Tahsin, Bülent’in planlarında bir piyon olmamak için karşı ataklar yapsa da Bülent Tahsin’i köşeye sıkıştırmanın yolunu bulur. Ve Tahsin’i en zayıf noktasından yakalar.

Tahsin, kendini savunabilmek için cephesini sağlamlaştırmak zorundadır. Baş gösteren tehditlerle beraber duygusal olarak zor bir dönemden geçen Tahsin, dengeleri değiştirecek sarsıcı hamlelerde bulunur.

Feride, Necmi’nin verdiği görevle başladığı araştırma sonucunda yeni ipuçlarına ulaşır. İzini sürdüğü taş plak, onu aile geçmişindeki derin yaralarla yüzleştirir. Bu karmaşanın içinden çıkmak için desteğe ihtiyacı vardır. Fakat gelinen noktada kendi payına düşen gizemi aydınlatmak için önünde yalnız yürümesi gereken çetrefilli bir yol olduğunu anlar.

İbn Arabi’nin, hayatla iç içe olarak da ifade edebileceğimiz Satranc-ı Urefa’sı yani Ariflerin Satrancı oyunu, Vuslat’ın temelini oluşturur. Bu oyun, kişinin “İnsan-ı Kâmil” olma yolculuğudur. Oyun 101 basamaktan oluşur ve her basamağındaki maddeler, “iyi insan” olma adımında karşılaşılan değerleri temsil eder. Bu oyundaki menziller, Aziz’in olduğu kadar izleyicilerin de yoludur.

Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür, Ümit Kantarcılar, Gamze Süner Atay; Murat Karasu, Baran Bölükbaşı, Serra Pirinç, Osman Alkaş, Nurhan Özenen, Gözde Kaya, Erdem Akakçe Özcan Varaylı, Hikmet Körmükçü, Pelin Uluksar, Şeyla Halis, Veysel Diker, Mehmet Emin Kadıhan, Mert Karabulut, Barış Kışlak, Başak Kaya, Doğukan Töngel, Mehmet Halil Çelik, İpek Muştu, Elif Özkul Ali Çiçek

“Vuslat” 18 Kasım Pazartesi akşamı yirmi dokuzuncu bölümüyle TRT 1’de…