Ana sayfa Dizi Fragmanları Yabani dizisi 34. yeni bölümde Yaman’ın artık tek bir hedefi var!

Yabani dizisi 34. yeni bölümde Yaman’ın artık tek bir hedefi var!

tarafından ker_def

Now televizyon kanalında Cumartesi akşamları yayınlanan Yabani dizisinin 34. yeni bölümünde neler yaşanacağının detayları ortaya çıktı:

Yaman’ın tek bir amacı vardır: Rüya’yı kurtarmak! Rüya gerçekte kim olduğunu bile anlatamadığı, kendisine inanmayan insanların arasında kilit altındadır. Ve tehlike gitgide büyümektedir.

Şebnem’i kontrol altına aldığını zanneden Serhan için ortadan kaldırması gereken tek risk Rüya kalmıştır. Yaman, Rüya’yı zamanında bulabilecek midir; yoksa genç kız da annesi gibi Serhan’ın eline mi düşmek üzeredir?

Serhan’ın yakayı ele vermesi, bütün çocuklarının onun gerçek yüzünü görüp Yaman’ın yanında olmasına bağlıdır. Çağla bir yandan da Yakup tarafından köşeye sıkıştırılmış durumdadır. Asi ve Alaz duruma müdahale ederler. Alaz’ın kardeşini korumak için yaptığı hamle aşkın sınırlarını zorlayacak türdendir.

Yaman, kardeşlerini yanına çekmek için ya hep ya hiç dedirtecek bir oyun kurar. Fakat sırlarla ördüğü duvarlar yıkıldıkça Serhan’ın artık cüret etmeyeceği hiçbir şey kalmamıştır.