Ana sayfa Dizi Fragmanları Yabani dizisi sezon finalinde büyük hesaplaşma yaşanacak!

Yabani dizisi sezon finalinde büyük hesaplaşma yaşanacak!

tarafından ker_def

İkinci sezonda da devam edeceği açıklanan Yabani dizisinin 1. sezon finali 1 Haziran Cumartesi akşamı yayınlanacak. Now televizyon kanalında ekrana gelecek olan 36. bölüm ve sezon finalinde neler yaşanacağı ortaya çıktı. İşte detaylar:

Ece’nin kaybından sonra kimse kendisinden beklenen tepkileri vermez. Yaman dışında… Yaman, Şebnem’in onlara bıraktığı masum canın kendisi gibi ailesiz büyümesini istemez. Rüya, Alaz ve Çağla, üçünün de kardeşidir yeni doğan bebek. Fakat yaşanan trajedinin boyutu o kadar büyüktür ki herkes ayrı taraflara savrulmaktadır. Ve bir kez daha ana babaların günahlarının bedeli, suçsuz bir çocuğun sınavı olacaktır.

Serhan’ın hala firari olması, Neslihan’ı daha yasını bile tutamadan diğer çocuklarına karşı aşırı korumacı davranmaya mecbur kılar. Asi ise Alaz’la kendisine aydınlık yarınların kilidini açabilecek gelişmelerin içindedir. Fakat önce Alaz’ın zihninde Serhan’dan artakalan karanlığı aşması şarttır. İki aşık, hayatlarında dönüm noktası olacak bir kararın eşiğine gelmiştir.

Serhan artık bir oğlu daha olduğunu öğrendiğinde, onu da kaçırmak için hareket geçer. Yaman ve Neslihan, sinsice çok yakınlarında dolaşan yılanı fark ettiklerinde, zehrine gafil avlanırlar. Sevdiklerinin mutlu bir geleceğe yol alabilmesi uğruna, hayatlarını zindan eden bu şeytanla son kez hesaplaşmak zorundadırlar.